Game Fire 6.4.3301

Game Fire

Game Fire – це оптимізатор роботи операційної системи і, за сумісництвом, прискорювач комп'ютерних ігор. Продукт представлений версіями FREE і PRO. Нижче мова піде саме про безкоштовну Game Fire FREE.

Діяльність програми націлена, в першу чергу, на ігри, зокрема, на підвищення значення FPS. Останнє реалізується за рахунок оптимізації або завершення деяких непотрібних процесів, відкладання завдань «на потім», а також вивантаження додатків з оперативної пам'яті з метою її вивільнення.

Робота програми будується із застосуванням механізму профілів. Таким чином, одним і тим же додатком можна зіставити різні конфігурації параметрів, що корисно у випадках, коли один комп'ютер ділять між собою кілька користувачів.

Крім оптимізації і прискорення інструмент Game Fire дозволяє «моніторити» стан ПК, стежити за температурою і завантаженням процесора, використанням пам'яті, роботою жорсткого диска і швидкістю вентиляторів охолодження. Також програма здатна робити діагностику системи з видачею розгорнутого звіту про все знайдене програмне й апаратне забезпечення.

Інтерфейс оптимізатора має світле оформлення і витриманий в єдиному стилі. По більшості елементів керування можна відразу визначити їх функціональне значення. Так, іконка із зображенням шестерні відображає меню опцій, знак питання відкриває посібник користувача, а велика яскрава кнопка запускає оптимізацію системи в один клік.

Переваги Game Fire

  • Безкоштовне розповсюдження продукту.
  • Простий, але функціональний інтерфейс користувача.
  • Наявність вбудованого системного монітора.
  • Підтримка діагностики апаратного і програмного забезпечення ПК.
  • Підтримка механізму профілів.
  • Відновлення роботи всіх процесів і служб в нормальному режимі по завершенню гри.

Недоліки Game Fire

  • Відсутність російської та української локалізації програми.

Висновок

Всупереч назві, оптимізатор здатний прискорювати роботу не тільки ігор, але й інших додатків, встановлених в системі. Висока швидкість, зручний і зрозумілий інтерфейс, а також відновлення всіх служб по завершенні роботи – все це стосується Game Fire і забезпечує позитивний досвід від перебування користувача в іграх.

Увага

Для роботи програми необхідна наявність на комп'ютері користувача встановленого пакета .NET Framework версії 4.5.2 або вище.

Зміни в останній версії (історія змін)

  • Нема даних.
Автор: Smart PC Utilities Ltd
Оновлено:
Версія Windows: Vista, 7, 8, 10
Українська мова: Відсутня
Російська мова: Відсутня
Завантажити
Game Fire

Коментарі

Коментарів ще немає. Ви можете залишити свій коментар до програми Game Fire. Для цього потрібно увійти. Якщо ви ще не з нами – зареєструйтесь.

Інші програми у цій категорії