ISO2GoD

ISO2GoD 1.3.6

ISO2GoD

ISO2GoD – це конвертер ігор, призначених для Xbox 360 і Xbox One, з ISO образів в GoD (Games on Demand) формат. Продукт поширюється безкоштовно, не вимагає встановлення і має простий і приємним оку інтерфейс користувача.

Інструмент ISO2GoD покликаний переформатувати Xbox-ігри, представлені на DVD, в формат GoD, що дозволяє розмістити їх на внутрішньому жорсткому диску консолі або зовнішньому флеш-накопичувачі. У свою чергу, це підвищує швидкість завантаження ігрових продуктів і дає можливість відмовитися від використання вбудованого в приставку приводу. Згодом користувачі зможуть також відмовитися і від запуску ігор з USB-носіїв, оскільки ISO2GoD підтримує функцію «заливки» файлів безпосередньо в консоль по протоколу FTP.

Програма дозволяє не просто конвертувати ігри в інший формат, але й зменшити розмір вихідних файлів. Таким чином, користувачі мають можливість розмістити на внутрішньому HDD ще більше найменувань ігрової індустрії.

Інтерфейс конвертера складається з одного невеликого вікна, яке з легкістю поміститься на будь-якому сучасному екрані. З елементів керування в програмі є кілька барвистих кнопок – власне додавання і видалення образів, налаштування і запуску конвертації, а також виклику посібника користувача.

Переваги ISO2GoD

  • Безкоштовне розповсюдження продукту.
  • Простий та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс користувача.
  • Відсутність необхідності встановлення програми.
  • Підтримка завантаження файлів в консоль по протоколу FTP.
  • Можливість зменшення розміру вихідних файлів в порівнянні з вихідними образами ігор.

Недоліки ISO2GoD

  • Відсутність підтримки російської та української мов інтерфейсу.

Висновок

ISO2GoD – це справжня знахідка для власників приставок Xbox з Freeboot прошивкою. Фактично конвертер дозволяє відмовитися не тільки від використання DVD-приводу, але і від придбання дисків з іграми в цілому.

Автор:
Офіційний сайт: digiex.net
Оновлено:
Версія Windows: XP, Vista, 7, 8, 10
Мова інтерфейсу: English
Завантажити ISO2GoD для Windows

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про ISO2GoD!

Схожі програми