Razer Cortex 10.11.5.0

Razer Cortex

Razer Cortex – це приголомшливий додаток для ігроманів, призначений для створення комфортних умов під час мережевих баталій, а також в процесі проходження одиночних ігрових кампаній.

Робота програми заснована на оптимізації діяльності операційної системи. Підвищення продуктивності в іграх досягається шляхом автоматичного очищення оперативної пам'яті і відключення незадіяних служб, в результаті чого звільнені ресурси можуть бути перенаправлені на вирішення інших, більш складних, завдань.

Завдяки своїм інструментам Boost Razer Cortex дозволяє збільшити значення одного з найважливіших ігрових показників – кількість кадрів в секунду (FPS) і зменшити час завантаження карт, рівнів і локацій.

Також програма пропонує користувачеві ще один важливий компонент під назвою Deals з тим, щоб жодна зміна або доповнення в ігровому світі не пройшло непоміченим. Отримуйте останні оновлення за зниженою ціною для ігор з усього світу.

З метою фіксації важливих ігрових моментів до складу Razer Cortex входить набір інструментів Gamecaster. Цей засіб дозволяє користувачеві створювати скриншоти, записувати відео, вести трансляцю, а також просто увіковічити найбільш пам'ятні ігрові події.

Інтерфейс програми виглядає сучасно і пропонує користувачеві на вибір світлу і темну теми оформлення. Елементи панелі інструментів не захаращують робочу область, а управління пунктами (іграми) буде зрозуміло будь-якому користувачеві.

Переваги Razer Cortex

  • Підтримка сучасних операційних систем сімейства Microsoft Windows.
  • Підтримка російської мови інтерфейсу.
  • Безкоштовність продукту.
  • Зручне і зрозуміле робоче середовище.
  • Наявність темної (нічної) теми оформлення.
  • Наявність додаткових інструментів, що дозволяють створювати скриншоти і захоплювати відео.

Недоліки Razer Cortex

  • Необхідність обов'язкової реєстрації облікового запису.
  • Відсутність української локалізації.

Висновок

Програма Razer Cortex швидше за все знайде застосування на слабких машинах і пристроях середньої потужності. Комп'ютери, що дозволяють запустити ігри на високих і ультрависоких налаштуваннях, навряд чи отримають відчутний приплив продуктивності.

Встановлення Razer Cortex

Встановлення Razer Cortex не займе багато часу і складається всього з декількох кроків. Щоб завантажити інсталятор RazerCortexSetup.exe, клацніть кнопку Завантажити, розташовану нижче. Запустіть інсталятор і підтвердіть дію в разі появи вікна контролю облікових записів Windows (UAC). У вікні привітання майстра установки натисніть Next. Прийміть умови ліцензійної угоди, після чого оберіть шлях розташування програми на Вашому ПК. За необхідності встановіть/зніміть галочку створення ярлика Razer Cortex на робочому столі. При натисненні Next буде запущений процес встановлення програми. Дочекайтеся його завершення і натисніть Finish. Програму можна запустити за допомогою ярлика на робочому столі або з меню Пуск.

При першому запуску програми необхідно пройти процес реєстрації облікового запису користувача. Натисніть Create Account і введіть свої дані (адреса електронної пошти та бажаний пароль), слідуючи підказкам інсталятора. Перейдіть в свою поштову скриньку і підтвердіть реєстрацію аккаунта, клацнувши по посиланню, отриманому в електронному листі. У вікні програми натисніть Next.

Щоб змінити мову інтерфейсу клацніть правою кнопкою миші по іконці Razer Cortex в треї операційної системи в правому нижньому куті робочого столу і виберіть пункт Settings. Аналогічні дії можна виконати, клікнувши мишкою по зображенню шестерні в правому верхньому куті вікна інтерфейсу. У вікні, перейдіть на вкладку General і встановіть необхідне значення для параметра Language, після чого мова Razer Cortex зміниться автоматично.

Автор:
Офіційний сайт: www2.razer.com
Оновлено:
Версія Windows: XP, Vista, 7, 8, 10
Мова інтерфейсу: English, Русский
Завантажити Razer Cortex для Windows

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Razer Cortex!

Схожі програми