PHP 8.1

PHP – це дистрибутив однойменної мови програмування, використовується переважно для розробки веб-додатків. Продукт розповсюджується безкоштовно у вигляді архіву з набором модулів, серед яких SAPI, ISAPI, CGI, PECL та інші.

Інтерпретатор PHP може використовуватися як компонент в зв'язці «Windows – Apache – MySQL – PHP». Крім того, дистрибутив здатний взаємодіяти й з іншими веб-серверами, такими як Nginx, IIS або PWS.

До складу пакету входять кілька різних модулів. Так, наприклад, налагоджувач (debugger) дозволяє розставляти в коді точки зупину і крок за кроком виконуватиме сценарії, написані на PHP, з метою виключити можливі помилки.

Графічний інтерфейс користувача в PHP відсутній.

Переваги PHP

  • Безкоштовне розповсюдження продукту з відкритим вихідним кодом.
  • Підтримка роботи з різними веб-серверами.
  • Наявність додаткових модулів, наприклад, налагоджувача.

Недоліки PHP

  • Досить складний процес встановлення.

Висновок

Самостійне встановлення дистрибутива і налаштування його взаємодії з іншими компонентами є досить трудомістким процесом і вимагає від користувача глибоких знань. У зв'язку з цим початківцям рекомендується використовувати готові рішення WAMP більш загального призначення.

Зміни в останній версії

  • Інформація відсутня
Автор: PHP Development Team
Оновлено:
Версія Windows: XP, Vista, 7, 8, 10
Українська мова: Відсутня
Російська мова: Відсутня
Завантажити
PHP

Коментарі

Коментарів ще немає. Ви можете залишити свій коментар до програми PHP. Для цього потрібно увійти. Якщо ви ще не з нами – зареєструйтесь.

Інші програми у цій категорії