Polaris Office 9.114 Build 165.51782

Polaris Office

Polaris Office – це програмний пакет, який пропонує користувачам набір засобів і сервісів для роботи з текстовими документами, електронними таблицями і списками, діаграмами і презентаційними слайдами.

Polaris Office являє собою коробковий продукт, але, крім того, надає деякі функції хмарних систем. Це означає, що програма може працювати автономно без підключення до мережі, але наявність доступу до Інтернету додатково розширює її можливості.

Так, однією з ключових опцій цього офісного пакету є збереження файлів користувача в хмарному сховищі з метою створення актуальних версій для їх подальшого спільного використання і синхронізації на інших пристроях, відмінних від ПК – смартфонах і планшетах.

Розміщення документів на дисках Polaris забезпечує їм надійний захист від зловмисників, навіть у випадках отримання безпосереднього доступу до фізичного пристрою. У разі втрати даних користувачем, наприклад, при перевстановлення ОС або несправності жорсткого диска, файли можуть бути відновлені з резервної хмарної копії.

Інтерфейс Polaris Office дуже схожий з іншими офісними пакетами провідних виробників. Освоєння панелі інструментів не складе труднощів, тому що містить безліч елементів з тими ж самими іконками.

Відмінною особливістю програми також є розширені опції роботи з документами PDF і JPG формату, можливість їх конвертації в файл з розширенням DOCX, XLSX, PPTX і назад.

Переваги Polaris Office

  • Наявність безкоштовної версії.
  • Підтримка декількох мов інтерфейсу. Локалізація програми російською мовою.
  • Підтримка хмарних функцій – збереження, синхронізації, обмін даними, коментарі.
  • Інтерфейс, схожий з популярними офісними пакетами.
  • Наявність готових шаблонів документів в залежності від потреб користувача – оголошень, вітальних і запрошуючих листівок, листів та інших.

Недоліки Polaris Office

  • Відсутність фірмового формату файлів з власної розміткою.
  • Слабка підтримка форматів файлів.
  • Наявність тільки основних найбільш часто використовуваних інструментів – текстового, таблично-розрахункового і презентаційного редактора.

Висновок

Програма не вантажить систему і не зависає. Елементи керування мають звичний вигляд і поводяться чутливо, хоча логіка їх роботи ще не до кінця відточена. Набір офісних інструментів від Polaris пропонує сервісну підтримку, сучасні інструменти, які покривають більшість повсякденних завдань рядового користувача, що робить його перспективним продуктом на ринку програмного забезпечення.

Увага

Файл-інсталятор PolarisOfficeInstaller поряд з офісним пакетом дозволяє встановити засіб антивірусного захисту McAfee. Скасувати установку антивіруса можна за бажанням користувача на етапі, наступному за прийняттям ліцензійної угоди PolarisOffice.

Встановлення Polaris Office

Установка програми носить онлайн характер. В першу чергу необхідно завантажити та запустити файл-інсталятор PolarisOfficeInstaller. Далі прийміть умови ліцензійної угоди PolarisOffice, натиснувши кнопку Приймаю в правому нижньому кутку вікна установника. Для установки антивіруса McAfee натисніть кнопку Прийняти ліцензійну угоду. В іншому випадку клацніть Відхилити. Після цього пакет PolarisOffice буде автоматично і послідовно завантажений, і встановлений на Ваш комп'ютер. Запуск всіх інструментів програми виконується за допомогою загального ярлика на робочому столі або з меню Пуск. Для використання безкоштовної версії офісного пакету необхідно пройти реєстрацію і створити обліковий запис Polaris, вказавши ім'я користувача, адресу електронної пошти та бажаний буквено-ціферний пароль.

Щоб змінити мову інтерфейсу програми відкрийте один з додатків PolarisOffice – WORD, SHEET, SLIDE або ODT. Клацніть лівою кнопкою миші на пункт File на панелі інструментів в лівому верхньому кутку вікна і виберіть Settings в меню, що випадає. У вікні, перейдіть на вкладку Show, після чого визначте потрібну мову для параметра Display Language. Щоб зміни вступили в силу, необхідно перезавантажити редактор.

Автор:
Офіційний сайт: www.polarisoffice.com
Оновлено:
Версія Windows: 7, 8, 10
Мова інтерфейсу: English, Русский
Завантажити Polaris Office для Windows

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Polaris Office!

Схожі програми