FreeOffice (2023-06-07)

FreeOffice

Програма FreeOffice – це безкоштовний коробковий офісний пакет для створення і редагування текстових документів, заповнення таблиць, побудови і аналізу діаграм, підготовки презентаційних слайдів, вставки відео та аудіо матеріалів.

Продукт оснащений багатьма інструментами, притаманними більшості офісних пакетів – автозаповненням, перевіркою орфографії, розстановкою переносів, розрахунком формул, створенням переходів між слайдами та багатьма іншими.

Для швидкого відправлення електронної кореспонденції в програму впроваджено поштовий клієнт Mozilla Thunderbird, що дозволяє моментально вкладати редагований файл в тіло листа.

Запуск засобів FreeOffice на сторонніх комп'ютерах можливий завдяки вбудованій утиліті запису пакета на знімні USB-носії.

Інтерфейс програми і розташування елементів панелі керування повторюють структуру інших популярних офісних додатків. У розпорядженні користувача доступні кілька базових стилів оформлення – Windows 7, 8, 10 і Linux, а також темна тема для роботи в нічний час доби.

Пакет FreeOffice володіє гарною підтримкою різних файлових розширень – DOC, ODT, RTF, HTML, TXT і їх модифікацій, однак за замовчуванням працює з власною розміткою документів. Крім того користувачу доступні два варіанти експорту з текстового редактора – в PDF форматі, або в файл електронної книги EPUB.

Переваги FreeOffice

 • Безкоштовність продукту.
 • Наявність портативної версії.
 • Підтримка української та російської мов інтерфейсу.
 • Інтеграція з іншими програмними пакетами.
 • Підтримка великої кількості форматів файлів.
 • Наявність власного формату документів.
 • Інтерфейс, схожий з популярними текстовими і табличними редакторами.

Недоліки FreeOffice

 • Відсутність докладної документації.
 • Базовий набір інструментів.
 • Погана підтримка одночасної роботи з декількома документами.

Висновок

Пакет FreeOffice не грузить систему і не зависає. Кнопки і інструменти поводяться коректно і відповідно до своїх функцій. В цілому, програма підійде для вирішення повсякденних завдань більшості користувачів, які не мають можливості або бажання витрачати кошти на придбання аналогічних платних продуктів.

Встановлення FreeOffice

Встановлення продукту не вимагає реєстрації і являє собою досить нескладний процес. Після завантаження пакета, наприклад, зі сторінки нашого сайту, необхідно запустити файл Freeoffice.exe і обрати потрібну мову програми. Натисніть Далі та прийміть умови ліцензійної угоди, зазначивши галочкою відповідний пункт в нижній частині вікна установника. Вкажіть варіант установки пакета. На вибір користувача доступні стандартна, повна і кастомними (вибіркова) версії. Клацніть Далі і дочекайтеся завершення роботи інсталятора. Для початку роботи запустіть один з трьох доступних інструментів за допомогою ярликів на робочому столі, або з меню пуск.

Щоб змінити мову інтерфейсу FreeOffice клацніть пункт Tools на панелі інструментів будь-якого з редакторів програми у верхній частині вікна. Виберіть Options, після чого перейдіть на вкладку Appearance у вікні. В налаштуваннях параметра Dialog Language визначте потрібну мову інтерфейсу з меню, що випадає. Натисніть ОК, щоб закрити вікно налаштувань Options. Мова інтерфейсу FreeOffice повинен перемкнутися автоматично і без подальшого перезавантаження.

Зміни в останній версії

 • Різні виправлення помилок
Автор:
Офіційний сайт: www.softmaker.com
Оновлено:
Версія Windows: 7, 8, 10
Мова інтерфейсу: English, Українська, Русский
Завантажити FreeOffice для Windows

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про FreeOffice!

Схожі програми