Photo Pos Pro 3.63 Official Build 22

Photo Pos Pro

Photo Pos Pro – це професійний редактор зображень з можливістю безкоштовного використання. Фокус програми переважно спрямований на обробку растрових графічних файлів, зокрема фотографій. Численні функції Photo Pos Pro дозволяють керувати шарами, накладати маски і фільтри, а також застосовувати різні графічні ефекти. Для роботи з текстом редактор містить розширений набір можливостей, завдяки яким користувач зможе надавати реалістичний обсяг своїм заголовкам, додавати тіні, відблиски і навіть малювати за допомогою букв і цифр складні фігури і образи.

Програма допомагає прибрати небажані елементи, які так чи інакше потрапили в поле зору об'єктива. Це можуть бути рекламні банери, різного роду промислові споруди і конструкції, сторонні люди та інше. Подібним чином користувач може змінити задній фон знімка на більш кращий.

Невдалі кадри також можуть бути поліпшені за допомогою засобів, що надаються Photo Pos Pro. Видалення ефекту червоних очей, а також різні варіанти балансу і колірної корекції дозволять привести фотографії користувача в норму, зробити їх тепліше або холодніше, «підтягти» гістограмму, підвищити різкість і насиченість.

Просунуті графічні ефекти в Photo Pos Pro представлені деформаціями, проекціями, розмиванням і згладжуванням. Крім того, користувач здатний швидко і легко надати зображенню своєрідний ефект намальованості, пересуваючи нечисленні повзунки опції Paint.

Інтерфейс програми нагадує інші подібні редактори зображень і, крім кількох тем колірного оформлення, пропонує користувачеві два варіанти зовнішнього вигляду графічного середовища. Всі панелі інструментів в Photo Pos Pro є плаваючими і можуть бути винесені за межі основної робочої області, наприклад, на додатковий дисплей.

Переваги Photo Pos Pro

 • Відсутність необхідності придбання програми.
 • Відсутність необхідності реєстрації облікового запису і надання особистих даних користувача.
 • Підтримка архітектур х86 і х64.
 • Наявність двох варіантів інтерфейсу.
 • Наявність кількох тем колірного оформлення.
 • Наявність вбудованих графічних ефектів.
 • Підтримка роботи з шарами.
 • Підтримка безлічі форматів файлів зображень.
 • Наявність розумного інструменту виділення.
 • Можливість роботи з текстом, фігурами і формами.
 • Наявність навчальних підказок.

Недоліки Photo Pos Pro

 • Відсутність підтримки російської та української мов.
 • Порівняно мала кількість попередніх налаштувань і практична відсутність готових шаблонів і примітивів.
 • Відсутність повноцінного механізму створення власних пензлів.
 • Досить слабкі можливості підготовки до друку.

Висновок

Програма працює досить швидко і застосовує різні ефекти накладення в лічені секунди навіть при відсутності на комп'ютері виділеної відеокарти. З урахуванням безкоштовності продукту і наявності нехай і обмеженого, але все ж професійного функціоналу, програма може бути рекомендована користувачам для застосування на постійній основі в широкому колі завдань.

Установка Photo Pos Pro

Встановлення програми складається всього з декількох стандартних кроків. На першому етапі оберіть тип встановлення, відповідний архітектурі вашого процесора. Клацніть Next і прийміть умови ліцензійної угоди, зазначивши цей пункт галочкою, після чого повторно натисніть Next. Далі вкажіть інсталятору шлях майбутнього розташування програми на вашому жорсткому диску. Клацніть Next -> Next -> Install, щоб приступити до процесу встановлення Photo Pos Pro. Коли шкала Total Process дійде до значення 100%, натисніть Finish, щоб закрити майстер інсталяції. 

Автор:
Офіційний сайт: www.photopos.com
Оновлено:
Версія Windows: XP, Vista, 7, 8, 10
Мова інтерфейсу: English
Завантажити Photo Pos Pro для Windows

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Photo Pos Pro!

Схожі програми