AutoLogger [06.02.2023]

AutoLogger

AutoLogger – це автоматичний збирач логів, який за допомогою різних інструментів збирає дані про наявність вразливостей і шкідливого ПЗ на комп'ютері. До складу утиліти входить ціла п'ятірка програм, як то антивіруси AVZ і HiJackThis, сканер вразливостей RIST, аналізатор роботи браузерів Check Browsers 'LNK, а також архіватор 7z. Сам же AutoLogger – це, по суті, сполучний елемент, який послідовно запускає всі перераховані інструменти і збирає результати їх роботи в зрозумілому і зручному вигляді, що дає можливість в найкоротші терміни вилікувати заражену операційну систему.

Логгер дозволяє перевірити версію і актуальність ОС, сканувати її на наявність вірусів і вразливостей, отримати інформацію про браузер за замовчуванням, а також проаналізувати його на наявність шкідливих посилань. Далі, на підставі звітів, користувач може зробити висновки про необхідність прийняття тих або інших заходів по відношенню до встановленої ОС.

AutoLogger не має інтерфейсу як такого, оскільки використовує в своїх цілях стороннє ПО. Результатом роботи утиліти є звіт, представлений у вигляді одного або декількох файлів TXT формату.

Переваги AutoLogger

  • Поширення продукту на безкоштовній основі.
  • Наявність п'яти інструментів в складі логеру.
  • Повністю автоматична робота утиліти.
  • Зрозумілі та зручні для аналізу звіти.
  • Можливість усунення виявлених проблем.
  • Підтримка російської мови входить до складу утиліти компонентами.

Недоліки AutoLogger

  • Відсутність повноцінного централізованого інтерфейсу програми.

Висновок

Логер працює без збоїв і зависань. Аналіз системи і збір відомостей здійснюється порівняно швидко. В цілому, програму рекомендується використовувати при виникненні підозр щодо зараження ПК будь-яким шкідливим ПЗ.

Зміни в останній версії

  • База даних шкідливих програм оновлена новими видами загроз.
Автор: regist & Drongo
Оновлено:
Версія Windows: XP, Vista, 7, 8, 10
Українська мова: Відсутня
Російська мова: Присутня
Завантажити AutoLogger для Windows

Коментарі

Коментарів ще немає. Ви можете залишити свій коментар до програми AutoLogger. Для цього потрібно увійти. Якщо ви ще не з нами – зареєструйтесь.

Схожі програми

SandboxieSandboxie Sandboxie PlusSandboxie Plus VoodooShield FreeVoodooShield Free SoftPerfect WiFi GuardSoftPerfect WiFi Guard SpamihilatorSpamihilator RkillRkill