Sandboxie Plus

Sandboxie Plus 1.13.7

Sandboxie Plus

Sandboxie Plus — це покращена версія відомої програми-пісочниці Sandboxie, що призначена для підвищення рівня безпеки для ПК Windows. Поширюється абсолютно безкоштовно, має відкритий вихідний код.

Використовуючи цю утиліту ви зможете запускати різні додатки в ізольованому і захищеному середовищі. Таке середовище запобігає внесенню будь-яких постійних змін в інші програми і дані на вашому комп'ютері. Таким чином ви зможете тестувати, грати і використовувати будь-які додатки, не побоюючись завдати шкоди вашому ПК.

Sandboxie-Plus однозначно стане в нагоді при запуску невідомих файлів, кейгенів, різних незнайомих додатків, а також браузерів для серфінгу по не дуже надійним сайтам. Версія Plus усунула багато відомих проблем і дірок в безпеці останнього офіційного випуску Sandboxie, а також додала нові функціональні можливості.

Особливості Sandboxie Plus

  • Новий користувальницький інтерфейс на основі Qt SandMan.exe.
  • Усунуто проблеми безпеки.
  • Безпечний запуск будь-яких додатків.
  • Безпечний серфінг в Інтернеті.
  • Працює з системного лотка.
  • Доступна світла та темна теми оформлення.
  • Поширюється на безкоштовній основі.
  • Регулярне оновлення продукту.

Зміни в останній версії

  • В останньому оновленні Sandboxie Plus ми внесли кілька покращень та виправлень для покращення користувальницького досвіду. Примітно, що інформацію про версію файлів SbieDll.dll і SbieSvc.exe було додано у діалогове вікно «Про програму» Sandboxie Plus. Ми покращили прапорці, пов'язані з функцією DropAdminRights у SandMan. У цьому випуску також виправлено декілька важливих помилок: вирішено проблему із символічним зв'язуванням файлів, а також внесено виправлення до параметра запуску агента та функцію «Видалити V2», яка раніше була представлена у версії 1.13.5. Ці оновлення забезпечують кращу стабільність та функціональність програмного забезпечення Sandboxie Plus.
Автор:
Офіційний сайт: xanasoft.com
Оновлено:
Версія Windows: 7, 8, 10
Мова інтерфейсу: English, Русский
Завантажити Sandboxie Plus для Windows

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Sandboxie Plus!

Схожі програми