Heroes of the Storm (2024-02-06)

Heroes of the Storm

Heroes of the Storm — популярна гра в жанрі МОБА, де ви зможете пограти за персонажів з величезного всесвіту Blizzard. Тут ви зустрінете героїв з кращих класичних ігор Blizzard: Warcraft, Diablo, StarCraft, The Lost Vikings і багатьох інших.

У грі представлено більше 50 класичних персонажів, які згруповані по різних класах: воїни, вбивці, лікарі, фахівці, вбивці далекого і ближнього бою. Тут ви зустрінете таких відомих героїв, як Трал, Мурадін, Тіраель, Азмодан, Джим Рейнор, Сара Керріган, Артас, Діабло, Сільвана, Мей. Будь-яким персонажем можна грати абсолютно безкоштовно, але його також можна придбати назавжди за золото або реальну валюту.

Геймплей Heroes of the Storm досить класичний і характерний для цього жанру. Є дві команди по 5 персонажів, завдання яких знищити цитадель противника і перемогти. Геймеру є безліч різних режимів гри, наприклад: Швидка гра, Проти ШІ, Своя гра та інші.

У грі представлено безліч карт, які мають унікальні елементами ігрового процесу. Так, наприклад, одна карта вимагає, щоб гравці збирали монети, які можна перевести в готівку, щоб отримати тимчасовий контроль над центральним бойовим кораблем, який стріляє по ворожих спорудах, а на іншій гравці беруть участь в гонках, щоб контролювати жетони, які будуть послаблювати структури і героїв протилежної команди. На всіх картах є найманці, яких можна перемогти і найняти для боротьби з ворогом.

Зміни в останній версії

  • Виправлена проблема, пов'язана з розташуванням елементів інтерфейсу на екрані вибору героя.
  • Виправлено неполадку, в результаті якої щити не відображалися в даних про загибель коректним чином.
  • Виправлено неполадку, в результаті якої гелітрони і гноли послаблювали броню супротивників до того, як встигали завдати шкоди.
  • Виправлено неполадку, внаслідок якої для героїв з нестандартними атакуючими здібностями відтворювалася неправильна анімація підтвердження дій. У деяких героїв під час пересування з'являлася червона стрілочка замість зеленої.
  • Виправлено неполадку, внаслідок якої можна було побачити супротивників у найближчих до місця смерті кущах.
  • Виправлено неполадку, внаслідок якої здібності, що належать до гравців, продовжували відновлюватися після знищення цитаделі.
  • Виправлено неполадку, в результаті якої індикатор-попередження продовжував відображатися для найманців-саперів навіть після того, як вони робили атаку.
  • Виправлено неполадку, внаслідок якої лічильник подій у звіті про загибель оновлювався для всіх гравців, коли один із них отримував новий звіт.
Автор:
Офіційний сайт: heroesofthestorm.com
Оновлено:
Версія Windows: 7, 8, 10
Мова інтерфейсу: English, Русский
Завантажити Heroes of the Storm для Windows

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Heroes of the Storm!

Схожі програми