Heroes of the Storm (2021-09-20)

Heroes of the Storm

Heroes of the Storm — популярна гра в жанрі МОБА, де ви зможете пограти за персонажів з величезного всесвіту Blizzard. Тут ви зустрінете героїв з кращих класичних ігор Blizzard: Warcraft, Diablo, StarCraft, The Lost Vikings і багатьох інших.

У грі представлено більше 50 класичних персонажів, які згруповані по різних класах: воїни, вбивці, лікарі, фахівці, вбивці далекого і ближнього бою. Тут ви зустрінете таких відомих героїв, як Трал, Мурадін, Тіраель, Азмодан, Джим Рейнор, Сара Керріган, Артас, Діабло, Сільвана, Мей. Будь-яким персонажем можна грати абсолютно безкоштовно, але його також можна придбати назавжди за золото або реальну валюту.

Геймплей Heroes of the Storm досить класичний і характерний для цього жанру. Є дві команди по 5 персонажів, завдання яких знищити цитадель противника і перемогти. Геймеру є безліч різних режимів гри, наприклад: Швидка гра, Проти ШІ, Своя гра та інші.

У грі представлено безліч карт, які мають унікальні елементами ігрового процесу. Так, наприклад, одна карта вимагає, щоб гравці збирали монети, які можна перевести в готівку, щоб отримати тимчасовий контроль над центральним бойовим кораблем, який стріляє по ворожих спорудах, а на іншій гравці беруть участь в гонках, щоб контролювати жетони, які будуть послаблювати структури і героїв протилежної команди. На всіх картах є найманці, яких можна перемогти і найняти для боротьби з ворогом.

Зміни в останній версії

  • Ефективність періодичного зцілення «імли" змінюється в залежності від кількості ефектів «Ненависті» відразу ж після отримання цього таланту.
  • Бонус до зцілення «Граничною концентрації» змінюється в залежності від кількості ефектів «Ненависті» відразу ж після отримання цього таланту.
  • Бонус до втрат «вісниця смерті» змінений відповідно до опису таланту.
  • Тепер «Вестница смерті» заповнює ману, витрачену на «Кульбіт», і завершує його відновлення, якщо мета гине від утрати від заклинань.
  • «Шипи» не спрацьовують, коли на них наступають невразливі противники.
Автор: Blizzard Entertainment
Оновлено:
Версія Windows: 7, 8, 10
Українська мова: Відсутня
Російська мова: Присутня
Завантажити
Heroes of the Storm

Коментарі

Коментарів ще немає. Ви можете залишити свій коментар до програми Heroes of the Storm. Для цього потрібно увійти. Якщо ви ще не з нами – зареєструйтесь.

Інші програми у цій категорії