ZoogVPN 6.7.4.1

ZoogVPN

ZoogVPN – це багатоплатформне програмне забезпечення, базоване на технологіях віртуальних приватних мереж, що покликане забезпечити безпечне і конфіденційне перебування в Інтернеті. Сервіс працює за моделлю клієнт-сервер і використовує шифрування військового стандарту при створенні захищених тунелів між ними.

Серед основних функцій, доступних користувачеві «з коробки», ZoogVPN надає власні DNS-сервера, можливість приховування IP-адреси, обходу блокування веб-сайтів, файрволов і ресурсів потокового відео. Безкоштовна версія клієнта дозволяє отримати доступ до гео-обмеженого контенту за допомогою трьох високошвидкісних серверів, розташованих на території США, Сполученого Королівства та Нідерландів. У розпорядженні користувача при цьому знаходиться до двох гігабайт трафіку, не обмеженого рамками переконань, думок, законодавств і питань держбезпеки, що особливо актуально для мандрівників, журналістів і дипломатів.

Інтерфейс ZoogVPN простий і зрозумілий. Нечисленні елементи панелі керування виконані у вигляді іконок, знайомих по іншим сучасним програмам. З'єднання з сервером виконується за допомогою одного натиснення на центральну кнопку Power On. Серед інших опцій користувачеві доступна можливість автоматичного запуску клієнта під час старту операційної системи, автоматичного підключення до сервера відразу після запуску програми, а також вибору протоколу передачі даних.

Переваги ZoogVPN

 • Підтримка сучасних операційних систем родини Microsoft Windows.
 • Безкоштовність продукту.
 • Наявність служби підтримки користувачів, доступної в режимі 24/7.
 • Простий інтерфейс.
 • Швидке встановлення.
 • Підтримка криптографічного алгоритму AES.
 • Наявність власних DNS-серверів.

Недоліки ZoogVPN

 • Відсутність підтримки української та російської мов.
 • Порівняно невелика кількість доступних опцій.
 • Обмежений обсяг трафіку, рівний 2 ГБ.
 • Наявність в безкоштовній версії всього лише трьох доступних серверів.
 • Необхідність обов'язкової реєстрації аккаунта користувача.

Висновок

Незважаючи на відсутність великої кількості видимих ​​особливостей, ZoogVPN непогано справляється зі своїм завданням. Основним недоліком безкоштовної версії є «урізаний» варіант алгоритму AES, який використовує в роботі лише 128-значні ключі. У цілому ж сервіс підійде як новачкам, так і досвідченим користувачам, які не бажають, проте, зв'язуватися з механізмами тонкого налаштування.

Встановлення ZoogVPN

Встановлення програми не займає багато часу і складається всього з пари кроків. Щоб завантажити програму-інсталятор, натисніть Завантажити нижче на цій сторінці опису продукту. По завершенні завантаження запустіть виконуваний файл zoog-vpn-windows-setup.exe. За необхідності підтвердіть свої наміри у вікні керування обліковими записами користувачів операційної системи (UAC), клацнувши Так. У вікні привітання інсталятора клацніть Next. На наступному кроці вкажіть шлях майбутнього розташування програми, клікнувши Browse, після чого переходьте безпосередньо до процесу встановлення програми. Для цього ще раз натисніть кнопку Next.

Дочекайтеся завершення процесу. Запустіть ZoogVPN за допомогою ярлика на робочому столі або з меню Пуск.
Під час першого запуску програми необхідно пройти реєстрацію облікового запису користувача. Щоб створити обліковий запис для безкоштовного використання, клікніть Create a FREE account. У вікні браузера заповніть форму, вказавши реальну адресу електронної пошти і бажаний пароль. Натисніть Sign Up, після чого на ваший e-mail буде надіслано листа з підтвердженням реєстрації. Перейдіть по вказаному в тексті листа посиланню, щоб завершити реєстрацію облікового запису, після чого авторизуйтесь в ZoogVPN за допомогою введених раніше даних. Для з'єднання з віддаленим сервером натисніть велику кнопку Power On, розташовану по центру вікна програми.

Автор:
Офіційний сайт: zoogvpn.com
Оновлено:
Версія Windows: 7, 8, 10, 11
Мова інтерфейсу: English
Завантажити ZoogVPN для Windows

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про ZoogVPN!

Схожі програми