Radmin VPN

Radmin VPN 1.4.4642.1

Radmin VPN

Radmin VPN – це безкоштовна програма без будь-яких обмежень, призначена для створення віртуальних приватних мереж. За допомогою Radmin VPN користувач має можливість не тільки підключатися до існуючих (відомих користувачеві) захищених мереж, але також і організовувати свої мережі VPN, здійснювати віддалене підключення до інших машин і надавати безпечний доступ до власних ресурсів стороннім особам.

Програма використовує для роботи активне Інтернетом з'єднання комп'ютера. Підключення до мереж, створеним за допомогою Radmin, виконується за допомогою спеціальних каналів - VPN-тунелів, які надають можливість спілкуватися абонентів мережі. При цьому для користувача все виглядає так, як ніби-то учасники VPN пов'язані між собою за допомогою комутатора.

Крім базового захисту, що надається автоматично протоколами VPN, кожна приватна мережа Radmin передбачає наявність у учасників спеціального пароля, необхідного для проходження процесу авторизації. Більш того, оскільки імена мереж приховані, то без знань точних назв всі спроби абонентів підключитися до їх ресурсів приречені на провал.

Серед достоїнств програми на перший план виходять безпека, стабільність і простота. Перше знаходить застосування при об'єднанні співробітників, що працюють віддалено з різних куточків світу і, в деяких випадках, на ходу, в єдину структуру, без оглядки на можливі загрози зломів і проникнень. У цьому випадку підключення до приватної мережі може супроводжуватися наданням будь-яких фірмових сервісів, наприклад, локальної пошти, файлового обмінника або резервного сховища. Розмова ж про стабільність VPN більше зачіпає ігрову сферу, де від гравців, які перебувають в кланах і командах, потрібні низькі показники затримки і своєчасна реакція на обставини, що постійно змінюються.

Radmin VPN дуже простий у використанні і не містить будь-яких непотрібних параметрів, які можуть ввести користувача в оману. Створення та підключення до мереж здійснюється всього за пару кліків мишею. Головне вікно компактне, а його зовнішній вигляд нагадує інші подібні VPN-сервіси.

Переваги Radmin VPN

  • Безкоштовне розповсюдження програми.
  • Підтримка ОС Windows 7, 8, 8.1 і 10.
  • Зручний і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс.
  • Можливість швидкого створення і підключення до відомих мереж VPN.
  • Наявність локалізації програми російською мовою.
  • Захист даних за допомогою VPN.
  • Можливість налаштування підключень через Proxy.

Недоліки Radmin VPN

  • Відсутність підтримки української мови.

Висновок

Radmin VPN – це простий інструмент для швидкого створення віртуальних приватних мереж, який підійде як геймерам, так і аутсорс-компаніям.

Встановлення Radmin VPN

Встановлення програми дуже просте і не займає багато часу. Завантажити файл-інсталятор можна після натиснення на однойменну кнопку нижче на цій сторінці опису продукту. Далі запустіть файл Radmin_VPN.exe. У разі появи вікна контролю облікових записів користувачів натисніть Так, щоб дозволити програмі вносити необхідні зміни в операційну систему. Виберіть мову майстра встановлення і натисніть ОК. Далі прочитайте умови ліцензійної угоди. Щоб змінити шлях встановлення програми, клацніть Advanced Settings. Після встановлення натисніть Install. Дочекайтеся закінчення процесу установки і натисніть Finish. Запуск програми здійснюється з меню Пуск.

Щоб змінити мову інтерфейсу Radmin VPN натисніть System на панелі інструментів у вікні програми угорі ліворуч. Перейдіть до пункту Language, після чого виберіть необхідне значення мови з наданого списку. Зміни вступлять в силу негайно. 

Автор:
Офіційний сайт: www.radmin-vpn.com
Оновлено:
Версія Windows: 7, 8, 10
Мова інтерфейсу: English, Русский
Завантажити Radmin VPN для Windows

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Radmin VPN!

Схожі програми