DriverHub 1.3.9.2238

DriverHub

DriverHub – це менеджер драйверів, який дозволяє знаходити, встановлювати, оновлювати і відкочувати їх абсолютно безкоштовно і без будь-якого ризику для операційної системи. Програма взаємодіє з офіційними базами і сайтами таких виробників, як Acer, Asus, AMD, DELL, HP, Lenovo, Samsung, Sony, Toshiba, Nvidia, LG і Brother і дозволяє керувати початковим процесом налаштування ОС Windows з однієї програми.

Встановлення і оновлення драйверів може здійснюватися як в простому режимі, так і в режимі експерта. При цьому останній дозволяє вказати необхідність інсталяції того чи іншого компонента, а також обрати альтернативне системне ПО замість запропонованого програмою.

Програма зберігає історію завантажень драйверів, що може стати в нагоді системним адміністраторам і фахівцям технічної підтримки користувачів. Більш того, якщо в процесі встановлення щось пішло не так, система може бути відновлена ​​з останнього бекапу.

Інтерфейс менеджера виконаний у фірмовому стилі з використанням темних кольорів. Нечисленні елементи керування легкодоступні і являють собою великі значки з текстовими підписами. Меню програми дозволяє перемикатися між пошуком драйверів, історією завантажень, резервними копіями, а також вбудованими службами ОС, винесеними в окремий пункт («Корисні програми»).

Переваги DriverHub

  • Безкоштовне розповсюдження програми.
  • Підтримка української мови.
  • Безпека, пов'язана із завантаженням драйверів виключно з перевірених джерел.
  • Фірмовий графічний інтерфейс користувача.

Недоліки DriverHub

  • Відсутність можливості завантаження популярних додатків.

Висновок

Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс DriverHub не вимагає просунутих знань і навичок роботи з ПК. Пошук і встановлення драйверів здійснюється централізовано і автоматично за допомогою декількох кліків миші, що робить програму доступною і зрозумілою широкому колу користувачів.

Встановлення DriverHub

Встановлення програми виконується за допомогою онлайн-інсталятора, скачати який можна на сторінці завантаження продукту, посилання на яку розміщена нижче. По завершенні завантаження запустіть інсталяційний файл і дочекайтеся підготовки всіх компонентів. Оберіть мову встановлення. У вікні привітання майстра натисніть «Next». Далі прийміть умови ліцензійної угоди, натиснувши кнопку «I agree». На наступному етапі зніміть галочки з компонентів Yandex (опціонально) – програма DriverHub успішно працюватиме і без них. Клацніть «Next». За необхідності встановіть інструменти Avast (також опціонально), встановивши маркер у відповідному чекбоксі, після чого знову натисніть «Next». Далі вкажіть інсталятору шлях майбутнього розташування програми, клацнувши «Browse», або залиште все без змін і перейдіть безпосередньо до установки DriverHub (кнопка «Install»). Після закінчення процесу натисніть «Finish».

Щоб змінити мову інтерфейсу програми клацніть по значку із зображенням шестерні і підписом «Settings», розташованому у правому верхньому куті головного вікна. У області налаштувань, що відкриється після цього, оберіть потрібне встановлення для параметра «Language», після чого перезавантажте менеджер з новими налаштуваннями локалізації («Restart now»).

Зміни в останній версії

  • Багато доповнень, змін і виправлень.
Автор: DriverHub
Оновлено:
Версія Windows: 7, 8, 10
Українська мова: Присутня
Російська мова: Присутня
Завантажити DriverHub для Windows

Останні коментарі читати все (1)

YUR1Y (2023-03-01 19:15:48)

Обережно кцпи! Може пошкодити систему.

Ви можете залишити свій коментар до програми DriverHub.

Схожі програми