CCleaner 6.12.10490

CCleaner

CCleaner – популярна сервісна програма від Piriform, потужний функціонал якої спрямований на очищення, захист приватних даних і прискорення роботи вашого персонального комп'ютера. Завдяки широкому спектру інструментів і налаштувань ця утиліта чудово аналізує роботу операційної системи Windows і сторонніх додатків.

Можна визначити три основні напрями роботи CCleaner – це сканування та виправлення помилок, очищення, та захист конфіденційності користувача. Сканування та аналіз відбувається шляхом перевірки системи та додатків, пошуку програмних помилок та їхніх причин. Під час очищення, програма видаляє невживані і тимчасові файли забезпечуючи швидшу роботу Windows і звільняючи місце на жорстких дисках. Також внаслідок цього знищуються сліди онлайн-активності користувача, наприклад історія його навігації в Інтернеті.

Програма формує список файлів, що потребують видалення, і пропонує його користувачу. У список можуть входити файли з помилками, куки, тимчасові об’єкти чи додатки, які не використовує ні користувач, ні система. Їхня наявність вже навантажує систему пристрою і впливає на швидкість проведення операцій, адже багато таких програм не припиняють свою активність навіть тоді, коли здається, що вони вимкнені. CCleaner швидко ідентифікує те, що ускладнює роботу комп'ютера та пропонує методи вирішення цих проблем.

CCleaner був зроблений для безпечного використання. Він має безліч рівнів перевірки безпеки, для того, щоб бути упевненим, що не буде видалене нічого потрібного і корисного. Для дуже підозрілих і обережних користувачів передбачена система резервних копій.

Популярність програми базується й на підтримці багатьох популярних та поширених браузерів: Firefox, Google Chrome, Opera, Safari, K-Meleon, Rockmelt, Flock, Google Chrome Canary, Chromium, SeaMonkey, Chrome Plus, SRWare Iron, Pale Moon, Phoenix, Netscape Navigator, Avant.

Також CCleaner аналізує роботу сторонніх додатків, наприклад  Windows Media Player, eMule, Microsoft Office, панель інструментів Google, Nero, Adobe Acrobat, WinZip, WinRAR, WinAce і т. д.

Якщо звичайному користувачу буде достатньо основних можливості програми, то для професіоналів та просунутих користувачів розробники підготували розширені функції.

Переваги CCleaner

 • простота у використанні;
 • якісна оптимізація роботи PC;
 • швидкісний запуск і робота Windows;
 • припинення роботи непотрібних програм, що працюють у фоновому режимі;
 • забезпечення стабільності роботи комп’ютера;
 • видалення історії пошуку браузера та cookie-файлів;
 • конфіденційність і безпека інтернет-активності;
 • підтримка Google Chrome, Firefox, Opera, Safari та інших браузерів;
 • очищення сторонніх додатків;
 • багатомовний інтерфейс;
 • розширені можливості для спеціалістів;
 • популярність серед користувачів.

Недоліки CCleaner

 • можливість випадкового видалення потрібних даних.

Встановлення CCleaner для Windows

Інсталяція програми займе у вас кілька секунд. Знайдіть посилання на файл встановлення і натисніть на нього, щоб розпочалося завантаження. Відкрийте файл і натисніть «Install» у вікні встановлення.

CCleaner сумісний зі всіма актуальними ОС Windows. Для встановлення новіших версій, непотрібно видаляти попередні. Наслідком видалення старої версії буде втрата наявних налаштувань.

Увага

На сторінці завантаження розміщені посилання на три версії програми: CCleaner – звичайний інсталятор, CCleaner Portable – портативна версія програми, CCleaner Slim – програма без панелі інструментів.

Зміни в останній версії

 • Відразу після оновлення драйверів (або після перезавантаження ПК після оновлення) у звіті тепер вказується, які драйвери були оновлені, а які потенційно можуть викликати проблеми, що дозволяє користувачам скасувати деякі або всі оновлення або запланувати нагадування про скасування пізніше.
 • CCleaner тепер завантажується швидше завдяки оптимізації запуску програм.
 • Виправлено помилку, через яку в деяких випадках відображалося некоректне повідомлення «Непідтримуваний продукт».
 • Екрани "Налаштувати", "Конфіденційність", "Простір", "Швидкість" та "Безпека" у "Перевірці працездатності" тепер правильно змінюють розмір відповідно до поточного вікна.
Автор: Piriform
Оновлено:
Версія Windows: XP, Vista, 7, 8, 10
Українська мова: Присутня
Російська мова: Присутня
Завантажити CCleaner для Windows

Коментарі

strashiv strashiv 21.02.2021 о 20:17

При встановленні кидає віруси і встановлює антивірус AVG.

YURKOG YURKOG 05.12.2014 о 10:41

Людину, яка розробляла новий інтерфейс для даної програми, я б звільнив одразу, як побачив би це "творєніє"!

kovel kovel 30.06.2014 о 10:32

В програме ЕСЕТ нашел вирус.

Lipton Lipton 30.05.2012 о 11:43

Є ще одна програма для очищеня - BlaeachBit. Кому цікаво -  подивіться  bleachbit.sourceforge.net Є українська й російська мови.

Переглянути всі коментарі (6) та залишити свій

Схожі програми