HxD Hex Editor

HxD Hex Editor 2.5.0.0

HxD Hex Editor

HxD Hex Editor – це шістнадцятковий редактор, що підтримує роботу з оперативною пам'яттю і файлами, розташованими на жорсткому диску. Продукт розповсюджується безкоштовно і дозволяє використовувати як настільну, так і портабельну версію.

HxD Hex Editor працює як звичайний редактор, з тією лише різницею, що файли, відкриті за його допомогою, представлені за замовчуванням в шістнадцятковому форматі. Крім того, програма дозволяє відобразити не лише вміст, але й різного роду службову інформацію, переглядаючи яку, користувач може переконатися у відсутності шкідливого коду, домогтися кращого розуміння структури об'єкта, а також побачити, як саме виглядають додатки в оперативній і постійній пам'яті комп'ютера.

Інструмент має основні можливості рядового редактора і дозволяє шукати, замінювати, переглядати, змінювати, копіювати, додавати і витягувати інформацію з дільниць пам'яті. Таким чином, користувач отримує можливість впроваджувати у виконавчі файли свій власний програмний код, вивчати об'єкти з невідомим розширенням, вносити в них виправлення на свій розсуд та інше.

Інтерфейс HxD Hex Editor нагадує інші подібні редактори. Програма підтримує механізм вкладок і плаваючі панелі. Відкриті в редакторі файли можна розташувати горизонтально, вертикально або каскадом. Крім того, інструмент пропонує чотири типи кодувань для належного представлення вмісту файлів, а саме Windows (ANSI), DOS / IBM-ASCII, Macintosh і EBCDIC.

Переваги HxD Hex Editor

  • Поширення продукту на безкоштовній основі.
  • Наявність портативної версії програми.
  • Наявність вбудованого інспектора даних з можливістю подання вмісту в різних форматах.
  • Підтримка плаваючих панелей і механізму вкладок.
  • Підтримка декількох кодувань.
  • Підтримка функцій редактора – пошуку, заміни, копіювання, вставки та інших.
  • Підтримка безлічі форматів для експорту ділянок пам'яті.
  • Підтримка часткової кастомізації зовнішнього вигляду, зокрема, використовуваних шрифтів.

Висновок

Утиліта HxD Hex Editor зручна у використанні і може стати незамінним помічником системним програмістам, хакерам і всім, хто цікавиться процесами, що відбуваються в комп'ютерах.

Зміни в останній версії

  • Багато доповнень, змін і виправлень.
Автор:
Офіційний сайт: mh-nexus.de
Оновлено:
Версія Windows: XP, Vista, 7, 8, 10
Мова інтерфейсу: English, Українська, Русский
Завантажити HxD Hex Editor для Windows

Коментарі

dmitri1111 dmitri1111 22.06.2020 о 14:42

Інтерфейс російською

Переглянути всі коментарі та залишити свій

Схожі програми