HitFilm Express 16

HitFilm Express

Hitfilm Express – програмне забезпечення, в якому унікальним чином поєднуються можливості компоновщика і редактора аудіовізуальної інформації, представленої в цифровому вигляді. Як і у випадку з іншими відеоредакторами, основним завданням Hitfilm Express є розрізання, перекомпонування і склейка матеріалу, стиснення і форматування файлів, а також створення спецефектів.

Програма підтримує одночасну роботу з необмеженою кількістю звукових і відеодоріжок, швидке перемикання між якими можливо завдяки програмованим сполученням клавіш. Налаштування можна зробити з меню проекту, клацнувши File - Options - Shortcuts.

Незважаючи на те, що версія Express є, по суті, «молодшим братом» усієї лінійки Hitfilm, цей продукт вже оснащений просунутими можливостями монтажу, такими як колірна корекція, шумоподавлення і масштабування.

Але все ж головна особливість продукту це приголомшлива різноманітність ефектів, що дозволяє втілювати в реальність самі сучасні і новаторські ідеї. За допомогою навчальних роликів користувач зможе відтворювати моделі техніки, постріли, вибухи, природні явища і стихійні лиха, елементи хоррорів і ретрокартін.

Інтерфейс програми сучасний і має характерний для відеоредакторів набір елементів. Однак велика кількість додаткових вікон робить його дещо громіздким. З метою підвищення комфорту розробники надають користувачеві можливість самостійної кастомізації робочого простору.

Hitfilm Express підтримує імпорт/експорт основних форматів зображень і відео «з коробки» – MOV, AVI, MPEG4, H.264, JPG, PNG, DV, що вигідно відрізняє його від конкурентів, що надають аналогічні можливості лише в платних версіях.

Переваги Hitfilm Express

 • Можливість роботи з безліччю форматів аудіо і відеофайлів.
 • Широкий набір інструментів, що дозволяє створювати величезну кількість спецефектів.
 • Наявність документації і періодично оновлюваних навчальних матеріалів.
 • Просунуті інструменти роботи зі світлом для створення ефектів розсіювання, інтерференції, спалахів, відображення і інших.

Недоліки Hitfilm Express

 • Відеоуроки і інтерфейс програми лише англійською.
 • Складність роботи з редактором на моніторах з порівняно невеликою роздільною здатністю за рахунок великої кількості елементів і допоміжних вікон.

Висновок

Програма справляє приємне враження завдяки сучасному дизайну і функціональності. Запуск Hitfilm Express з робочого столу, однак, виконується з невеликими затримками, що, в принципі, мало впливає на подальшу продуктивність. У цілому редактор підійде для створення будь-яких кінострічок, від фантастичних бойовиків до авторського кіно з переважно статичними кадрами.

Увага

Для завантаження продукту з офіційного сайту виробника необхідно зареєструватися в системі, використовуючи адресу електронної пошти. Можливість завантажити програму з'явиться при підтвердженні реєстрації. Також творці можуть зажадати у користувача публікацію рекламного банера Hitfilm в соцмережах (Google+, Facebook).

Умови безкоштовної версії передбачають встановлення програми тільки на один комп'ютер. Для встановлення на інший ПК необхідно попередньо деактивувати існуючу ліцензію.

Встановлення Hitfilm Express

Процес встановлення продукту простий і не займе багато часу. Для початку процесу запустіть файл HitfilmExpress і прийміть умови ліцензійної угоди. На вибір доступні три варіанти – за замовчуванням, вибіркова і повна. Якщо ви обрали версію Custom, позначте необхідні пункти встановлюваних компонентів і натисніть Next. Для запуску інсталяції перейдіть до наступного кроку. По завершенні процесу клікніть Finish.

Зміни в останній версії

 • У меню «Файл» додані команди для імпорту медіафайлів і записи голосу.
 • Додана можливість синхронізації відео і аудіо доріжок при вертикальній прокрутці тимчасової шкали редактора.
 • Модулі Boris FX BCC 3D Objects оновлені до версії 2020.5.
 • Сполучення клавіш для налаштування масштабу тимчасової шкали тепер також можна використовувати на часовій шкалі на панелі «Елементи управління».
 • Mocha HitFilm оновлений до версії 7.0.5.
 • Додана команда для одночасного видалення всіх порожніх треків на шкалі часу редактора.
 • Додана підтримка декодування відеофайлів HEVC / H.265 в програмному забезпеченні і на обладнанні для систем з підтримуваними графічними процесорами.
 • Функціональність Export Frame була значно перероблена, додано більше опцій і більший контроль.
 • Звук закадрового голосу тепер можна записувати безпосередньо в HitFilm через панель «Медіа» або меню «Файл».
 • Формат glTF тепер підтримується для імпорту 3D-моделей і анімації.
 • 3D-моделі тепер підтримують фізичний рендеринг з використанням матеріалів Metallic-Roughness і Specular-Glossiness.
 • Додана підтримка апаратного декодування на Mac з підтримуваним графічним обладнанням. (Mac)
Автор: FXhome
Оновлено:
Версія Windows: 8, 10
Українська мова: Відсутня
Російська мова: Відсутня
Завантажити
HitFilm Express

Останні коментарі читати все (1)

robyivanov65 (2019-05-05 10:45:28)

Нема української мови, будь ласка зробіть українську мову.

Ви можете залишити свій коментар до програми HitFilm Express.

Інші програми у цій категорії