HitFilm 2023.2

HitFilm

Hitfilm – програмне забезпечення, в якому унікальним чином поєднуються можливості компонувальника і редактора аудіовізуальної інформації, представленої в цифровому вигляді. Як і у випадку з іншими відеоредакторами, основним завданням Hitfilm є розрізання, перекомпонування і склейка матеріалу, стиснення і форматування файлів, а також створення спецефектів.

Програма підтримує одночасну роботу з необмеженою кількістю звукових і відеодоріжок, швидке перемикання між якими можливо завдяки програмованим сполученням клавіш. Також тут присутні просунуті можливості монтажу — колірна корекція, зменшення шуму, масштабування. Але все ж головна особливість продукту це приголомшлива різноманітність ефектів, що дозволяє втілювати в реальність самі цікаві ідеї. За допомогою навчальних матеріалів користувач зможе відтворювати постріли, вибухи, природні явища і стихійні лиха, елементи горорів і ретрокартин.

Інтерфейс програми сучасний і має характерний для відеоредакторів набір елементів. Однак велика кількість додаткових вікон робить його дещо громіздким. З метою підвищення комфорту розробники надають користувачеві можливість самостійної кастомізації робочого простору.

Hitfilm підтримує імпорт/експорт основних форматів зображень і відео «з коробки» – MOV, AVI, MPEG4, H.264, JPG, PNG, DV, що вигідно відрізняє його від конкурентів, що надають аналогічні можливості лише в платних версіях.

Переваги Hitfilm

 • Можливість роботи з безліччю форматів аудіо і відеофайлів.
 • Широкий набір інструментів, що дозволяє створювати величезну кількість спецефектів.
 • Наявність документації й періодично оновлюваних навчальних матеріалів.
 • Просунуті інструменти роботи зі світлом для створення ефектів розсіювання, інтерференції, спалахів, відображення та інших.

Недоліки

 • Відеоуроки та інтерфейс програми лише англійською.
 • Складність роботи з редактором на моніторах з порівняно невеликою роздільною здатністю внаслідок великої кількості елементів і допоміжних вікон.

Висновок

Програма справляє приємне враження завдяки сучасному дизайну і функціональності. Запуск Hitfilm з робочого столу, однак, виконується з невеликими затримками, що, в принципі, мало впливає на подальшу продуктивність. У цілому редактор підійде для створення будь-яких кінострічок, від фантастичних бойовиків до авторського кіно з переважно статичними кадрами.

Увага

Для завантаження продукту з офіційного сайту виробника необхідно зареєструватися в системі, використовуючи адресу електронної пошти. Можливість завантажити програму з'явиться при підтвердженні реєстрації. Умови безкоштовної версії передбачають встановлення програми тільки на один комп'ютер. Для встановлення на інший ПК необхідно попередньо деактивувати існуючу ліцензію.

Встановлення Hitfilm

Процес встановлення продукту простий і не займе багато часу. Для початку процесу запустіть файл HitfilmExpress і прийміть умови ліцензійної угоди. На вибір доступні три варіанти – за замовчуванням, вибіркова і повна. Якщо ви обрали версію Custom, позначте необхідні пункти встановлюваних компонентів і натисніть Next. Для запуску інсталяції перейдіть до наступного кроку. По завершенні процесу клікніть Finish.

Зміни в останній версії

 • Виправлений ефект довгої тіні, який не працював належним чином
 • Виправлений збій, коли програма повертається з фону
 • Виправлено збій при повторному відкритті проекту з меню недавніх
 • Виправлено зависання на графічних процесорах Intel ARC
 • Виправлений збій при натисканні піктограми метаданих для зображення
 • Виправлено ефект збільшення, через який зображення спотворювалися при високих значеннях
 • Виправлено витік пам'яті у фоновій заливці
 • Виправлено посилання на звіт про помилку у діалоговому вікні помилки
 • Виправлено помилку, через яку нові текстові шари не зберігалися
 • Виправлена проблема з DPI для значків шляху у властивостях шару
Автор:
Офіційний сайт: fxhome.com
Оновлено:
Версія Windows: 10, 11
Мова інтерфейсу: English
Завантажити HitFilm для Windows

Коментарі

robyivanov65 robyivanov65 05.05.2019 о 10:45

Нема української мови, будь ласка зробіть українську мову.

Переглянути всі коментарі та залишити свій

Схожі програми