Ezvid 1.004

Ezvid

Ezvid – це безкоштовний інструмент для захоплення екрану з базовими можливостями обробки відео. Програма дозволяє записувати ролики для популярних місць для розміщення відеофайлів, зокрема, для YouTube, а також створювати презентації на основі растрових зображень. Тривалість ролика в Ezvid обмежена і складає 45 хвилин.

У своїй роботі продукт дозволяє користувачеві робити захоплення як всього екрану, так і його частини. Програма підтримує запис відео в повноекранному режимі, наприклад, в комп'ютерних іграх, і, таким чином, надає геймерам можливість зняти процес їх проходження. Однак Ezvid не обмежується лише розвагами. Так, за допомогою інструменту можна створити освітній ролик або відеоінструкцію, уявити який-небудь продукт або проект, присмачивши відео водяним знаком з логотипом товару.

Програма дозволяє організувати музичний супровід для користувача роликів. Так, разом з Ezvid поширюються близько п'ятдесяти музичних доріжок – патернів. Крім того, інструмент підтримує запис звуку з мікрофону. З додаткових опцій присутнє вставлення у відео текстового вмісту й різного роду малюнків – стилізованих стрілок, смайликів і написів.

Інтерфейс Ezvid досить простий, однак його навряд чи можна назвати інтуїтивно зрозумілим. Головне меню, як таке, відсутнє. Елементи керування нечисленні і представлені, в основному, кнопками. Розробники постаралися передати в них суть тієї чи іншої опції.

Панель інструментів в Ezvid статична, тобто розширити або перенести її на додатковий монітор неможливо. Нижня частина головного вікна відведена під тайм-лінію. При цьому доріжки відео та звуку відокремлені один від одного і редагуються незалежно.

Переваги Ezvid

  • Поширення продукту на безкоштовній основі.
  • Можливість робити захоплення всього екрану або виділеної області.
  • Підтримка захоплення в ігровому (повноекранному) режимі.
  • Наявність вбудованих музичних доріжок, доступних для застосування.
  • Підтримка запису голосу.
  • Можливість вставлення тексту і спеціальних малюнків – стрілок, смайликів та стилізованих написів.

Недоліки Ezvid

  • Відсутність підтримки російської та української мов.
  • Досить «сирий» графічний інтерфейс користувача.
  • Відсутність інтеграції з відеосервісу з метою швидкої публікації відзнятих відеороликів.

Висновок

Інструмент Ezvid не дуже тягне на звання професійного, проте цілком коректна робота дозволяє використовувати його для створення роликів для YouTube на постійній основі, в тому числі, в тандемі з іншими програмами.

Зміни в останній версії

  • Замінено завантаження з YouTube на експорт відеофайлів для підтримки інших сервісів, таких як Twitch.
Автор: Ezvid, Inc.
Оновлено:
Версія Windows: XP, Vista, 7, 8, 10
Українська мова: Відсутня
Російська мова: Відсутня
Завантажити
Ezvid

Коментарі

Коментарів ще немає. Ви можете залишити свій коментар до програми Ezvid. Для цього потрібно увійти. Якщо ви ще не з нами – зареєструйтесь.

Інші програми у цій категорії

OBS StudioOBS Studio CamStudioCamStudio Clip2NetClip2Net FlashBack ExpressFlashBack Express UVScreenCameraUVScreenCamera ShareXShareX DaVinci ResolveDaVinci Resolve OBS StudioOBS Studio Windows Movie MakerWindows Movie Maker AvidemuxAvidemux ShotcutShotcut VSDC Free Video EditorVSDC Free Video Editor Всі програми категорії «» → Всі програми категорії «» →