Ezvid 1.004

Ezvid

Ezvid – це безкоштовний інструмент для захоплення екрану з базовими можливостями обробки відео. Програма дозволяє записувати ролики для популярних місць для розміщення відеофайлів, зокрема, для YouTube, а також створювати презентації на основі растрових зображень. Тривалість ролика в Ezvid обмежена і складає 45 хвилин.

У своїй роботі продукт дозволяє користувачеві робити захоплення як всього екрану, так і його частини. Програма підтримує запис відео в повноекранному режимі, наприклад, в комп'ютерних іграх, і, таким чином, надає геймерам можливість зняти процес їх проходження. Однак Ezvid не обмежується лише розвагами. Так, за допомогою інструменту можна створити освітній ролик або відеоінструкцію, уявити який-небудь продукт або проект, присмачивши відео водяним знаком з логотипом товару.

Програма дозволяє організувати музичний супровід для користувача роликів. Так, разом з Ezvid поширюються близько п'ятдесяти музичних доріжок – патернів. Крім того, інструмент підтримує запис звуку з мікрофону. З додаткових опцій присутнє вставлення у відео текстового вмісту й різного роду малюнків – стилізованих стрілок, смайликів і написів.

Інтерфейс Ezvid досить простий, однак його навряд чи можна назвати інтуїтивно зрозумілим. Головне меню, як таке, відсутнє. Елементи керування нечисленні і представлені, в основному, кнопками. Розробники постаралися передати в них суть тієї чи іншої опції.

Панель інструментів в Ezvid статична, тобто розширити або перенести її на додатковий монітор неможливо. Нижня частина головного вікна відведена під тайм-лінію. При цьому доріжки відео та звуку відокремлені один від одного і редагуються незалежно.

Переваги Ezvid

  • Поширення продукту на безкоштовній основі.
  • Можливість робити захоплення всього екрану або виділеної області.
  • Підтримка захоплення в ігровому (повноекранному) режимі.
  • Наявність вбудованих музичних доріжок, доступних для застосування.
  • Підтримка запису голосу.
  • Можливість вставлення тексту і спеціальних малюнків – стрілок, смайликів та стилізованих написів.

Недоліки Ezvid

  • Відсутність підтримки російської та української мов.
  • Досить «сирий» графічний інтерфейс користувача.
  • Відсутність інтеграції з відеосервісу з метою швидкої публікації відзнятих відеороликів.

Висновок

Інструмент Ezvid не дуже тягне на звання професійного, проте цілком коректна робота дозволяє використовувати його для створення роликів для YouTube на постійній основі, в тому числі, в тандемі з іншими програмами.

Зміни в останній версії

  • Замінено завантаження з YouTube на експорт відеофайлів для підтримки інших сервісів, таких як Twitch.
Автор:
Офіційний сайт: www.ezvid.com
Оновлено:
Версія Windows: XP, Vista, 7, 8, 10
Мова інтерфейсу: English
Завантажити Ezvid для Windows

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Ezvid!

Схожі програми