DaVinci Resolve 17

DaVinci Resolve

DaVinci Resolve – сучасний безкоштовний набір інструментів для корекції, монтажу і обробки відео та звуку від компанії Blackmagic Design. Ця програма поширюється на безкоштовній основі, проте не варто сумніватися, що DaVinci Resolve – продукт для професіоналів.

За допомогою редактора користувач зможе здійснювати операції розкрою, склеювання, підгонки кліпів, синхронізації аудіо та відеофайлів, додавання ефектів і переходів, а також зведення треків.

У програмі доступна функція пакетного рендеринга, яка дозволяє застосовувати ефекти монтажу до цілих груп файлів. При цьому розробники надають авторам можливість поділу завдань між робочими станціями. Іншими словами, в той час як одна машина зайнята рендером, користувач може продовжити виконання проекту на іншому комп'ютері.

Однією з головних особливостей DaVinci Resolve є широкий вибір інструментів, призначених для роботи зі звуком, що не дивно, беручи до уваги той факт, що компанія Blackmagic Design – це, в першу чергу, виробник обладнання для зйомки і аудіозапису, а сам редактор – втілення апаратної функціональності в програмному вигляді.

Інтерфейс програми досить сучасний і по замовчуванню в темних тонах. Довгі написи замінені великими значками, зображення яких розкриває їх призначення. Для досвідчених користувачів, знайомих з іншими продуктами монтажу, доступні три додаткових варіанти робочого простору – Adobe Premiere, Apple Final Cut і Avid Media Composer.

Переваги DaVinci Resolve

 • Наявність сертифікованих підготовчих курсів і викладачів в різних куточках земної кулі.
 • Широкий вибір аудіопараметрів.
 • Підтримка фірмового обладнання Blackmagic Design – консолей, відеокамер, мікшерів, конвертерів і моніторів.
 • Досить зручний інтерфейс, підтримка плаваючих вікон.
 • Великий асортимент налаштувань кольорокорекції.
 • Можливість пакетного рендеринга.
 • Підтримка багатокамерною обробки.
 • Підтримка форматів XML, AAF і EDF для подальшої обробки проектів в Adobe Premiere, Apple Final Cut, Avid Media Composer і ProTools.
 • Наявність докладного керівництва англійською мовою.

Недоліки DaVinci Resolve

 • Відсутність україномовної або хоча б російськомовної версії програми і документації.
 • Відсутність відеоматеріалів з типовими рішеннями.

Висновок

Запуск програми з робочого столу займає деякий час, проте елементи інтерфейсу досить чутливі. Проблеми при роботі редактора не спостерігаються. В цілому DaVinci Resolve – це відмінне рішення для тих авторів, котрі вважають, що краще використовувати лінійку сумісних продуктів на кожній стадії кіновиробництва.

Увага

Для завантаження програми необхідно ввести дані користувача – ім'я, прізвище, адресу електронної пошти, номер телефону та країну проживання.

Крім того, для повноцінної роботи редактора в ОС Windows необхідно встановити пакет Microsoft Visual C++ Redistributable, який знаходиться у вільному доступі на офіційному сайті Microsoft, або в складі самого DaVinci Resolve.

Встановлення DaVinci Resolve

Після реєстрації на офіційному сайті програми та завантаження інсталяційний файл запустіть його з правами адміністратора. Далі йдуть загальноприйняті кроки інсталятора – текст ліцензійної угоди і вибір шляху встановлення. При натисненні кнопки Next необхідне програмне забезпечення буде встановлено на Ваш комп'ютер. Натисніть Finish, щоб завершити процес установки. Запуск редактора з робочого столу здійснюється за допомогою кліку на ярлик Resolve.

Зміни в останній версії

 • Безкоштовна DaVinci Resolve 17 включає в себе всі ті ж високоякісні засоби обробки, що і DaVinci Resolve 17 Studio, і може обробляти мультимедійні файли необмеженого дозволу. Однак він обмежує мастеринг і висновок проекту дозволом Ultra HD або нижче. DaVinci Resolve 17 підтримує тільки один графічний процесор в Windows і Linux і 2 графічних процесора в останніх версіях Mac Pro.
 • Якщо вам потрібні такі функції, як підтримка декількох графічних процесорів, висновок 4K, ефекти розмиття руху, тимчасове і просторове шумозаглушення, деінтерлейсінг, інструменти HDR, трекер камери, кілька ефектів Resolve FX, стереоскопічні інструменти 3D, віддалений рендеринг, зовнішній сервер бази даних і Інструменти для спільної роботи, які дозволяють декільком користувачам працювати над одним проектом одночасно, поновіть до DaVinci Resolve 17 Studio.
 • Ми сподіваємося, що ви все ж вирішите модернізуватися в міру зростання вашого підприємства і виконання більш складної роботи!
 • Важлива інформація про управління базою даних
 • DaVinci Resolve 17.0 вимагає оновлення бази даних з DaVinci Resolve 16.2.7 і попередніх версій. Ми настійно рекомендуємо вам зробити резервну копію існуючої бази даних (як DiskDB, так і PostgreSQL) перед оновленням.
Автор: Blackmagic Design Pty
Оновлено:
Версія Windows: 8.1, 10
Українська мова: Відсутня
Російська мова: Присутня
Завантажити
DaVinci Resolve

Коментарі

Коментарів ще немає. Ви можете залишити свій коментар до програми DaVinci Resolve. Для цього потрібно увійти. Якщо ви ще не з нами – зареєструйтесь.

Інші програми у цій категорії