Awesome Duplicate Photo Finder 1.2

Awesome Duplicate Photo Finder

Awesome Duplicate Photo Finder – це програма для пошуку дублікатів зображень. Продукт розповсюджується безкоштовно і відрізняється високою швидкістю роботи.

Інструмент сканує простір жорсткого диска, зовнішніх носіїв або конкретних каталогів на предмет наявності дублікатів будь-яких зображень. При цьому програма порівнює картинки не за назвою, розміром (чи іншими метаданими), а проводить перевірку попіксельно, після чого видає користувачеві відсоток схожості графічних файлів.

Додаток здатний виявляти дублікати зображень навіть у тих випадках, якщо вони зазнали обрізання і змін за допомогою фоторедакторів. Для програми не складає труднощів виявити схожі знімки, навіть якщо вони відрізняються від оригіналів назвою, дозволом або ж чимось ще.

Інтерфейс інструменту не переповнений елементами керування і виконаний у фірмовому стилі. Верхня частина робочої області відведена під каталоги, в яких слід проводити пошук дублікатів, і підтримує функцію drag and drop. Так званий футер відображає перелік знайдених зображень і відповідних їм копій.

Інтерфейс Awesome Duplicate Photo Finder надає швидкий доступ до функцій перегляду, переміщення і видалення знайдених зображень. Всі перераховані дії здійснюються користувачем суворо під час перегляду фотографій. Таким чином, він може бути впевнений, що ніякі зайві файли без його відома не видаляться.
Awesome Duplicate Photo Finder підтримують роботу з такими форматами зображень, як JPG, PNG, BMP, TIFF і GIF. Крім того, програма дозволяє задати ступінь подібності зображень, при якій вона буде привертати увагу користувача.

Переваги Awesome Duplicate Photo Finder

  • Безкоштовне розповсюдження продукту.
  • Підтримка основних форматів зображень: JPG, PNG, BMP, GIF і TIFF.
  • Фірмовий інтерфейс користувача.
  • Наявність кнопок для швидкого доступу до функцій перегляду, переміщення і видалення знайдених копій.
  • Можливість задати ступінь схожості файлів, при якій програма буде повідомляти користувача про знайдений дублікат.

Недоліки Awesome Duplicate Photo Finder

  • Відсутність української локалізації програми.

Висновок

Awesome Duplicate Photo Finder працює коректно, без збоїв і не зависає. Програма стане в нагоді всім бажаючим очистити простір жорсткого диска від дублікатів, а також тим користувачам, хто активно працює із зображеннями в фоторедакторах і створює безліч копій одних і тих же знімків.

Зміни в останній версії

  • Підтримка CR2 - Canon RAW файлів.
  • Можливість експорту списку дублікатів.
  • Прискорення відображення великих картинок за рахунок зменшення дозволу.
Автор:
Офіційний сайт: www.duplicate-finder.com
Оновлено:
Версія Windows: XP, Vista, 7, 8, 10
Мова інтерфейсу: English, Русский
Завантажити Awesome Duplicate Photo Finder для Windows

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Awesome Duplicate Photo Finder!

Схожі програми