SUMo 5.17.10.542

SUMo

SUMo – це безкоштовний персональний менеджер оновлень для вашого комп'ютера. Програма надає базовий функціонал безоплатно. Додаткові ж опції доступні користувачеві в версії PRO.

Software update monitor сканує ПК користувача на предмет встановленого в ньому програмного забезпечення, після чого збирає відомості про наявність оновлень для виявлених компонентів. Безкоштовна версія менеджера дозволяє завантажувати оновлення тільки з внутрішніх серверів KC Softwares. Версія PRO може також отримувати останні зміни безпосередньо з офіційних сторінок виробників програм (якщо такі є).

Додаток не лише забезпечує зручність апдейт-процесу, але також робить його централізованим і безпечним. Користувачеві більше не потрібно розкривати себе, використовуючи запити в мережі Інтернет, переходити по сумнівними посиланнями і переглядати обов'язкову рекламу на різних сайтах-обмінниках. Ця програма особливо актуальна для фахівців підтримки, лаборантів, системних адміністраторів, в чиї обов'язки входить обслуговування комп'ютерів різної комплектації і можливостей у великих кількостях.

Зовнішній вигляд програми виглядає трохи застарілим і нагадує про часи Windows XP. У ньому немає жодних анімованих кнопок, великих авторських шрифтів і інших елементів. Однак зорієнтуватися в цьому інтерфейсі дуже легко. Кожна кнопка керування продубльована іконкою, що відображає суть закладеного в неї процесу.

Переваги SUMo

 • Підтримка сучасних операційних систем родини Microsoft Windows.
 • Підтримка української та російської мов програми.
 • Наявність безкоштовної версії продукту.
 • Зрозумілий інтерфейс.
 • Наявність опції ігнорування оновлень для деяких програм за бажанням користувача.

Недоліки SUMo

 • Застарілий зовнішній вигляд головного вікна.
 • Відсутність можливості зменшення головного вікна по горизонталі і вертикалі.
 • Відсутність можливості оновлення драйверів.

Висновок

Software update monitor справляє приємне враження в силу безкоштовності і легкості використання, однак не є програмою з розряду все-в-одному. На жаль, інтерфейс програми поки що також залишає бажати кращого.

Увага

У деяких випадках після встановлення програми в головному вікні інтерфейсу його вміст відображається у вигляді ієрогліфів. Щоб виправити цю проблему перейдіть в Панель керування Windows. Виберіть розділ Час, мова та регіон, підрозділу Регіон. У вікні, перейдіть на вкладку додатково і вкажіть параметру Мова програм, які не підтримують Юнікод (Unicode) необхідне значення, наприклад, українську або російську. Прийміть зміни, натиснувши ОК. У більшості випадків після цього буде потрібно перезавантаження операційної системи.

Встановлення SUMo

Встановлення програми виглядає досить стандартно. Завантажити інсталятор sumo_lite.exe можна після натиснення кнопки Завантажити нижче на цій сторінці. Запустіть майстер встановлення і прийміть умови ліцензійної угоди. Далі вкажіть шлях розташування програми. Слідуючи підказкам інсталятора, встановіть програму на ваш комп'ютер. По завершенню процесу встановлення вкажіть пункти, де буде відображатися ярлик програми, як то в меню Пуск, на робочому столі або на панелі швидкого доступу. Ніякого додаткового програмного забезпечення крім менеджера оновлень більше встановлено не буде.

Щоб змінити мову інтерфейсу відкрийте SUMo і клацніть на пункт Options у верхній частині вікна. Оберіть Settings. У вікні, що відкрилося праворуч вкажіть потрібні налаштування локалізації, обравши необхідне значення зі списку. Мова програми зміниться автоматично і негайно. Підтвердіть зміни, натиснувши ОК.

Зміни в останній версії

 • Повідомлено про неправильну версію програмного забезпечення AMD
 • Раціоналізація назви компанії OCCT
 • Раціоналізація назви компанії «Hyperonics Technology».
 • Повідомлено про неправильну версію для "Thonny (64 bits) by Aivar Annamaa"
Автор:
Офіційний сайт: www.kcsoftwares.com
Оновлено:
Версія Windows: 7, 8, 10
Мова інтерфейсу: English, Українська, Русский
Завантажити SUMo для Windows

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про SUMo!

Схожі програми