Waterfox G5.1.4

Waterfox

Waterfox‭ – ‬це багатоплатформний веб-переглядач,‭ ‬створений на основі безкоштовного браузера Mozilla Firefox,‭ ‬з метою розкрити нові можливості‭ ‬64-бітної версії Windows.‭ ‬Найважливіша його характеристика‭ –‭ ‬це швидкість,‭ ‬але розробники удосконалюють його орієнтованість на користувача.

Модифіковані функції цього переглядача не лише дозволяють користуватися перевагами 64-бітної операційної системи,‭ ‬а й працюють швидше ніж в Firefox.‭ ‬Також у Вотерфокс до цього часу працюють доповнення,‭ ‬які перестали працювати у оригінальному‭ ‬браузері.

Користувачам‭ ‬Waterfox,‭ ‬як і користувачам інших сучасних браузерів,‭ ‬надано можливість групувати вкладки,‭ ‬робити‭ ‬«інтелектуальні‭»‬ візуальні закладки,‭ ‬використовувати набори інструментів,‭ ‬якими послуговуються‭ ‬web-розробники,‭ ‬користуватися анонімним режимом.‭ ‬Браузер гарантує якісний захист від вірусних атак і шпигунів,‭ ‬блокування рекламних вікон.‭ ‬Вбудовані плеєри та завантажувачі дозволяють з легкістю завантажувати і програвати різний мультимедійний контент.

Орієнтація переглядача спрямована на виконання великої кількості команд за короткий проміжок часу принесла‭ ‬Waterfox мільйони шанувальників.‭ ‬Ним почали користуватися прихильники,‭ ‬які звикли до функцій Фаерфокса,‭ ‬але не змогли відмовитися від прискорених темпів роботи.‭ ‬Приємним додатком став спрощений інтерфейс Вотерфокса.

Основні переваги ‬Waterfox

  • швидка робота та миттєве відтворення контенту веб-сторінок‭;
  • блокування спливаючих вікон‭;
  • синхронізація даних з попередньою версією‭;
  • збереження історії та паролів завдяки функції‭ ‬«Firefox Sync‭»‬ при відкритті переглядача на інших пристроях‭;
  • підтримує доповнення Firefox,‭ ‬які вже не працюють в оригінальному браузері‭;
  • браузер безкоштовний‭;
  • багатомовність,‭ ‬зокрема є українська мова.

Увага

На сьогоднішній день розробка браузера розділена на дві гілки — класичну, що забезпечує сумісність з більшістю старих доповнень Firefox 56, і в яку будуть додаватися тільки патчі безпеки, і звичайну, в якій будуть всі найсучасніші технології в інтернеті, що не гарантує підтримку старих доповнень.

Встановлення

Інсталяція програми відбувається за стандартною схемою.‭ ‬Для встановлення‭ ‬Waterfox,‭ ‬спочатку завантажте програмні файли,‭ ‬відкрийте їх та виконайте команди,‭ ‬зазначені у вікні інсталяції. Під час інсталяції можна імпортувати налаштування з Firefox.

Щоб змінити мову браузера,‭ ‬потрібно зайти в Меню.‭ ‬Відкрийте там розділ‭ ‬«Option‭»‬ і натисніть‭ ‬«General‭»‬.‭ ‬У випадаючому списку‭ ‬«Locale Select‭»‬ оберіть потрібну мову.

Зміни в останній версії

  • Різні виправлення безпеки
Автор: Waterfox project
Оновлено:
Версія Windows: 7, 8, 10
Українська мова: Присутня
Російська мова: Присутня
Завантажити Waterfox для Windows

Коментарі

Коментарів ще немає. Ви можете залишити свій коментар до програми Waterfox. Для цього потрібно увійти. Якщо ви ще не з нами – зареєструйтесь.

Схожі програми