AVG Anti-Virus Definitions (2024-04-11)

AVG Anti-Virus Definitions – це пакет оновлень для антивіруса AVG. Передбачається, що встановлення пакета буде здійснюватися користувачем вручну, однак варто згадати, що ця можливість присутня тільки в старих версіях антивіруса випуском до 2016-го року.

Встановлення пакета AVG Anti-Virus Definitions дозволяє оновити сигнатурні бази AVG без необхідності підключення комп'ютера до мережі Інтернет. Оновлення поширюються в вигляді бінарних файлів з розширенням BIN.

Процес встановлення досить простий. В першу чергу необхідно відкрити головне вікно антивіруса. Далі, в меню програми клікніть «Інструменти» і виберіть пункт «Оновити з каталогу». У вікні провідника вкажіть шлях до завантаженого файлу оновлень і натисніть «OK». Відмітьте галочкою компоненти, які необхідно встановити, після чого натисніть кнопку «Оновити» і дочекайтеся завершення процесу. У деяких випадках після закінчення встановлення оновлень потрібно перезавантажити комп'ютер, щоб зміни вступили в силу.

Переваги AVG Anti-Virus Definitions

  • Можливість оновлення антивірусних баз без необхідності підключення до Інтернету.
  • Можливість вибрати компоненти встановлення.

Недоліки AVG Anti-Virus Definitions

  • Функція оновлення вручну не підтримуються в нових версіях антивіруса AVG.

Висновок

Підтримка антивірусних баз в актуальному стані – це одна із запорук працездатності операційної системи. Тепер, завдяки функції ручного оновлення, можливість отримати безпечну систему є і у користувачів AVG, які не підключені до мережі Інтернет.

Зміни в останній версії

  • База даних шкідливих програм оновлена новими видами загроз.
Автор:
Офіційний сайт: www.avg.com
Оновлено:
Версія Windows: 7, 8, 10, 11
Мова інтерфейсу: English
Завантажити AVG Anti-Virus Definitions для Windows

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про AVG Anti-Virus Definitions!

Схожі програми