AVG Anti-Virus Definitions (2020-09-11)

AVG Anti-Virus Definitions – це пакет оновлень для антивіруса AVG. Передбачається, що встановлення пакета буде здійснюватися користувачем вручну, однак варто згадати, що ця можливість присутня тільки в старих версіях антивіруса випуском до 2016-го року.

Встановлення пакета AVG Anti-Virus Definitions дозволяє оновити сигнатурні бази AVG без необхідності підключення комп'ютера до мережі Інтернет. Оновлення поширюються в вигляді бінарних файлів з розширенням BIN.

Процес встановлення досить простий. В першу чергу необхідно відкрити головне вікно антивіруса. Далі, в меню програми клікніть «Інструменти» і виберіть пункт «Оновити з каталогу». У вікні провідника вкажіть шлях до завантаженого файлу оновлень і натисніть «OK». Відмітьте галочкою компоненти, які необхідно встановити, після чого натисніть кнопку «Оновити» і дочекайтеся завершення процесу. У деяких випадках після закінчення встановлення оновлень потрібно перезавантажити комп'ютер, щоб зміни вступили в силу.

Переваги AVG Anti-Virus Definitions

  • Можливість оновлення антивірусних баз без необхідності підключення до Інтернету.
  • Можливість вибрати компоненти встановлення.

Недоліки AVG Anti-Virus Definitions

  • Функція оновлення вручну не підтримуються в нових версіях антивіруса AVG.

Висновок

Підтримка антивірусних баз в актуальному стані – це одна із запорук працездатності операційної системи. Тепер, завдяки функції ручного оновлення, можливість отримати безпечну систему є і у користувачів AVG, які не підключені до мережі Інтернет.

Зміни в останній версії

  • Нема даних.
Автор: AVG Technologies
Оновлено:
Версія Windows: XP, Vista, 7, 8, 10
Українська мова: Відсутня
Російська мова: Відсутня
Завантажити
AVG Anti-Virus Definitions

Коментарі

Коментарів ще немає. Ви можете залишити свій коментар до програми AVG Anti-Virus Definitions. Для цього потрібно увійти. Якщо ви ще не з нами – зареєструйтесь.

Інші програми у цій категорії