Roblox 2.620.463

Roblox

Roblox — безкоштовна багатокористувальницька ігрова платформа для ПК Windows. Тут геймера очікує величезний віртуальний всесвіт, де можна знайти безліч різножанрових ігор, розроблених іншими користувачами. Крім цього платформа дозволяє користувачеві не тільки грати, але і створювати власні ігри, використовуючи для цього власний рушій Roblox Studio.

Тут геймеру доступні десятки ігрових категорій, в яких можна знайти все, що душі завгодно: пригодницькі, рольові, гоночні ігри, різні симулятори та багато іншого. Ви навіть зможете пограти в Pokémon GO на своєму ПК. У це складно повірити, але в Roblox гравцеві доступно більше 15 мільйонів ігор, створених користувачами з усього світу. При цьому бібліотека світів постійно поповнюється новими шедеврами.

Якщо ж ви відчуваєте творчий потенціал і готові проявити себе, як творця ігор, то цей сервіс саме те, що вам потрібно. Тут є величезна кількість різних інструментів, завдяки яким ви зможете створити щось дійсно круте й унікальне. Інструменти редактора дозволяють створити гру будь-якого жанру, вам потрібно лише проявити фантазію.

Завантажуйте Roblox на свій комп'ютер і отримаєте доступ до величезної кількості вже створених онлайн світів або ж проявіть фантазію і створюйте власні. Платформа однозначно сподобається як дорослим, так і дітям, оскільки дає повну свободу дій.

Зміни в останній версії

  • Щоб радувати вас частіше, ми регулярно випускаємо оновлення для Roblox. Оновлення містять виправлення та покращення.
Автор:
Офіційний сайт: www.roblox.com
Оновлено:
Версія Windows: 10, 11
Мова інтерфейсу: English, Русский
Завантажити Roblox для Windows Roblox для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Roblox!

Схожі програми