TunnelBear

TunnelBear 4.9.3.0

TunnelBear

TunnelBear – це комерційний VPN-клієнт для безпечного і анонімного доступу до різних Інтернет-ресурсів. Програма діє на основі платної підписки, проте пропонує користувачеві і безкоштовну версію Little, про яку й піде мова нижче.

Робота TunnelBear заснована на принципах побудови віртуальних приватних мереж. Доступ користувача до необхідних ресурсів здійснюється через спеціальний зашифрований тунель, створений VPN-сервером на існуючому Інтернет-з'єднанні.

Безкоштовний варіант клієнта надає лише 500 Мегабайт трафіку в місяць. Користувач зможе збільшити це число ще на 1 Гігабайт в разі публікації рекламного банера TunnelBear у своєму твіттері. Однак навіть такий обсяг (1.5 Гб) скоріше підійде для пошуку текстової інформації в мережі з нечастим переглядом роликів на YouTube, ніж для повноцінної щоденної мережевої гри.

Шифрування даних у TunnelBear проводиться алгоритмом AES із застосуванням 256-бітного ключа. Такий підхід значно знижує ймовірність підбору паролів як вручну, так і за допомогою обчислювальних засобів, що, в свою чергу, запобігає можливості розкриття інформації користувачів зловмисниками.

Інтерфейс програми нагадує інші подібні сервіси віртуальних приватних мереж. Головне вікно містить карту з розташуванням VPN-серверів, доступних для підключення передплатнику. Крім того розмір вікна можна мінімізувати або ж приховати в трей на панелі інструментів Windows.

Переваги TunnelBear

  • Безкоштовність.
  • Використання криптографічного алгоритму AES-256.
  • Наявність фірмової технології GhostBear, що дозволяє приховати інформацію про запитуваних мережевих ресурсах від провайдерів Інтернет-послуг.
  • Підтримка розширень для популярних браузерів – Chrome і Opera.
  • Широкий вибір VPN-серверів по всьому світу.
  • Наявність цілодобової підтримки користувачів.
  • Наявність дружнього і зрозумілого інтерфейсу програми.

Недоліки TunnelBear

  • Відсутність підтримки браузера Mozilla Firefox.
  • Відсутність підтримки української/російської мов.
  • Малий обсяг наданого трафіку.

Висновок

Як і у випадку з іншими VPN-клієнтами, робота TunnelBear призводить до деякої затримки при відкритті веб-сторінок. Обсяг даних, переданих в мережу, збільшується, що також впливає і на швидкодію операційної системи. Це особливо помітно на малопотужних комп'ютерах. З урахуванням обмежень обсягу інформаційного трафіку, доступного в TunnelBear, а також беручи до уваги безкоштовність і деякі особливості його роботи, додаток більше підійде користувачам, які віддають перевагу швидкості анонімність і функціональну підтримку.

Встановлення TunnelBear

Встановлення клієнта просте і виконується в кілька кроків. Ніякого додаткового програмного забезпечення при цьому завантажено не буде. Щоб почати встановлення скачайте і запустіть файл-інсталятор TunnelBear-Installer.exe. У вікні, ознайомтеся з умовами ліцензійної угоди і натисніть I agree. Далі вкажіть установника шлях розташування програми. Натисніть Install і дочекайтеся завершення процесу. Запуск TunnelBear можна виконати за допомогою ярлика на робочому столі або з меню Пуск.

При першому запуску клієнта необхідно створити безкоштовну обліковий запис користувача TunnelBear, вказавши реальну адресу електронної пошти і бажаний пароль. Підтвердіть створення аккаунта натиснення на кнопку Verify my account при отриманні листа на вказану раніше поштову адресу. Увійдіть у вікно програми, щоб перейти до вибору VPN-сервера. Для запуску служби VPN клацніть перемикач в лівому верхньому кутку інтерфейсу і дочекайтеся з'єднання з віддаленим сервером.

Автор:
Офіційний сайт: www.tunnelbear.com
Оновлено:
Версія Windows: 7, 8, 10
Мова інтерфейсу: English
Завантажити TunnelBear для Windows

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про TunnelBear!

Схожі програми