OpenVPN 2.5.5

OpenVPN

OpenVPN — безкоштовне рішення для створення віртуальних приватних мереж, що дозволяє організовувати зашифровані канали типу точка-точка або сервер-клієнти. За допомогою OpenVPN можна вирішити велику кількість завдань, включаючи підключення для віддалених користувачів, зв’язок для дому та офісу, безпечні з’єднання для бездротових мереж, безпечний зв’язок з віддаленими офісами.

Можливості OpenVPN допускають навіть створення системи віддаленого доступу масштабу підприємства з підтримкою балансування навантаження, стійкості до відмов і чітким розмежуванням рівня доступу. OpenVPN поєднує в собі безпеку і простоту у використанні.

Основні можливості OpenVPN:

— Робота через більшість проксі серверів, включно з HTTP, SOCKS, NAT і мережеві фільтри.
— Мережеві операції через TCP або UDP транспорт.
— Можливо створити тунель мережевого рівня TUN, і канального рівня TAP.
— Ефективне стиснення трафіку.
— Використання декількох протоколів шифрування (MD5-HMAC, RSA) і 2048-бітного ключа.
— Кілька видів аутентифікації.

Зміни в останній версії

  • Команда проекту спільноти OpenVPN з гордістю випускає OpenVPN 2.5.5. Цей випуск включає в себе ряд виправлень і невеликих поліпшень. Виконувані до файлів і бібліотекам Windows в даний час побудовані в Windows з використанням MSVC, а не з компіляцією на Linux, як з більш ранньої 2,5 випускання. Устанавлівателі Windows включають в себе оновлені OpenSSL і новий OpenVPN GUI. Останнє включає в себе кілька поліпшень, найбільш важливим з яких є можливість імпортувати профілі від URL-адрес, де доступні.
Автор: OpenVPN Technologies Inc
Оновлено:
Версія Windows: Vista, 7, 8, 10
Українська мова: Присутня
Російська мова: Присутня
Завантажити
OpenVPN

Коментарі

Коментарів ще немає. Ви можете залишити свій коментар до програми OpenVPN. Для цього потрібно увійти. Якщо ви ще не з нами – зареєструйтесь.

Інші програми у цій категорії

Tor BrowserTor Browser Radmin VPNRadmin VPN Hotspot ShieldHotspot Shield Browsec VPNBrowsec VPN BetternetBetternet friGatefriGate Radmin VPNRadmin VPN Hotspot ShieldHotspot Shield HamachiHamachi ZenMateZenMate CyberGhost VPNCyberGhost VPN ZoogVPNZoogVPN Всі програми категорії «» → Всі програми категорії «» →