ChipGenius 4.21.0701

ChipGenius

ChipGenius – безкоштовна утиліта, що відображає повну інформацію про всі пристрої, підключені до USB-портів вашого комп'ютера, які можуть некоректно відображатися і впливати на роботу ПК в цілому. Коли різні флешки або карти пам'яті не можуть бути прочитані стандартним Провідником Windows, на допомогу прийде ця програма.

У деяких випадках ChipGenius навіть допомагає на деякий час повернути до життя зіпсовані накопичувачі, які не бачить система. Просто підключіть потрібну флешку або карту до вашого пристрою і спробуйте переглянути її вміст за допомогою цієї програми. Якщо програма виявить «битий» носій, відкрийте його і скопіюйте всі важливі файли або дані, які там знаходяться.

Таким чином, може, ви і не зможете повернути до повноцінного життя свою флешку, але хоча б спробуєте врятувати інформацію, що зберігається там. У той же час, намагатися таким способом «реанімувати» клавіатури, мишки та інші носії, які мають USB-підключення, виробники не рекомендують.

Працювати з додатком досить просто. Щоб «прогнати» свій комп'ютер через утиліту ChipGenius досить просто запустити її. Всю основну роботу програма виконає самостійно. У вікні, ви зможете побачити всі підключені до пристрою накопичувачі і можливі помилки в них.

Також, ChipGenius може надати основну інформацію про підключені флеш-накопичувачі. Ви зможете дізнатися його ідентифікатор, тип, виробника і серійний номер. Крім цього, програма покаже вам версію USB (2.0 або 3.0), швидкість обміну даними, а в деяких пристроях навіть використовуваний чіп.

Інтерфейс програми досить простий. Справитися з ним зможе навіть самий недосвідчений користувач. Він складається з віконця, яке розбите на два розділи. У верхньому відображаються всі підключені флешки і карти пам'яті, а в нижньому детальна інформація про них. Ви можете вибрати певний девайс і переглянути дані конкретно про нього.

Щоб запустити утиліту в роботу для перевірки на помилки, досить просто натиснути запуск в віконці і програма все зробить самостійно. Коли перевірка закінчиться, ви зможете побачити основну інформацію і помилки, якщо вони присутні на ваших накопичувачах.

Переваги ChipGenius

  • перегляд інформації про USB-пристрої;
  • можливість «реанімування» зіпсованих флешок;
  • простота при роботі з програмою;
  • невеликий розмір;
  • відображення всіх портів, що знаходяться на комп'ютері.

Висновок

Програма ChipGenius стане незамінним помічником у тих випадках, коли необхідно переглянути дані або «оживити» неробочі USB-накопичувач або просто визначити кількість і тип використовуваних портів в пристрої. Вона не має складнощів в роботі і легко запускається на останніх версіях операційної системи Віндовс.

Встановлення

Додаток є портативним, тому встановлення не потрібне. Просто запустіть виконуваний файл в тій папці куди він був розпакований.

Зміни в останній версії

  • Покращена підтримка розпізнавання контролерів Innostor IS918M.
  • У базу додана підтримка розпізнавання ємності чіпів флеш-пам'яті для деяких одиночних кристалів ємністю ≥ 32 ГБ.
Автор:
Оновлено:
Версія Windows: 8, 10
Мова інтерфейсу: English
Завантажити ChipGenius для Windows

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про ChipGenius!

Схожі програми