Clickermann 4.13.014

Clickermann

Clickermann – це безкоштовний скриптовий автоклікер. Проект існує за рахунок пожертв і розвивається силами незалежних розробників, в зв'язку з чим частота виходу оновлень не може зрівнятися з такою у схожих за задумом корпоративних продуктів.

Програма Clickermann покликана заощадити час користувача, який той зазвичай витрачає, виконуючи за комп'ютером рутинні однотипні дії. Це можливо завдяки запису і подальшому багаторазовому відтворенню так званих скриптів – сценаріїв, в яких фіксуються кліки та переміщення покажчика миші, а також натискання клавіш на клавіатурі.

Програма дозволяє відтворювати сценарій певну кількість разів або навіть необмежену кількість разів, повторюючи його в заданому інтервалі часу. Запис скриптів може здійснюватися як в текстовому форматі за допомогою редактора коду, так і інтерактивно за допомогою реального переміщення маніпулятора в потрібні позиції на екрані. При цьому Автоклікер автоматично підхопить координати покажчика, колір робочої області в потрібній точці і інші, пов'язані з цим обладнанням, події на кшталт натискання кнопок.

Інтерфейс Clickermann має вигляд невеликого вікна з декількома кольоровими іконками. Так, деякі з них дозволяють записати або запустити вже підготовлений скрипт, вставити паузу перед його відтворенням, переглянути лог-файл, закріпити Автоклікер поверх інших вікон, відкрити редактор або налаштувати керування за допомогою гарячих клавіш.

У режимі редактора користувач може написати свій сценарій власноруч, використовуючи спеціальну скриптову мову. Для цього розробники залишили в програмі безліч підказок.

Переваги Clickermann

  • Безкоштовне розповсюдження продукту.
  • Наявність російської мови інтерфейсу.
  • Наявність безлічі підказок і прикладів використання команд.
  • Можливість створення сценаріїв за допомогою скриптової мови.
  • Підтримка запуску скриптів за розкладом.
  • Можливість ведення лог-файлу.
  • Підтримка гарячих клавіш керування.
  • Відсутність необхідності встановлення програми.

Недоліки Clickermann

  • Дещо обмежені можливості по налаштуванню розкладу.
  • Відсутність підтримки української мови.

Висновок

Програму можна порекомендувати розробникам, яким щодня доводиться запускати на комп'ютері кілька одних і тих же програм, пов'язаних з проектом. Це може бути, наприклад, IDE в сукупності з декількома браузерами, локальним сервером і графічним редактором.

Встановлення Clickermann

Програма не вимагає встановлення. Більш того автоклікер не вимагає наявності будь-яких додаткових бібліотек і пакетів крім тих, що спочатку присутні в операційній системі.

Увага

Деякі антивіруси можуть розцінювати Clickermann як шкідливе ПЗ. Це пов'язано з характером роботи автоклікеру, який перехоплює події клавіатури і миші, в зв'язку з чим нагадує діяльність програм-шпигунів.

Автор:
Офіційний сайт: crapware.aidf.org
Оновлено:
Версія Windows: XP, Vista, 7, 8, 10
Мова інтерфейсу: English, Русский
Завантажити Clickermann для Windows

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Clickermann!

Схожі програми