Clickermann 4.13.014

Clickermann

Clickermann – це безкоштовний скриптовий автоклікер. Проект існує за рахунок пожертв і розвивається силами незалежних розробників, в зв'язку з чим частота виходу оновлень не може зрівнятися з такою у схожих за задумом корпоративних продуктів.

Програма Clickermann покликана заощадити час користувача, який той зазвичай витрачає, виконуючи за комп'ютером рутинні однотипні дії. Це можливо завдяки запису і подальшому багаторазовому відтворенню так званих скриптів – сценаріїв, в яких фіксуються кліки та переміщення покажчика миші, а також натискання клавіш на клавіатурі.

Програма дозволяє відтворювати сценарій певну кількість разів або навіть необмежену кількість разів, повторюючи його в заданому інтервалі часу. Запис скриптів може здійснюватися як в текстовому форматі за допомогою редактора коду, так і інтерактивно за допомогою реального переміщення маніпулятора в потрібні позиції на екрані. При цьому Автоклікер автоматично підхопить координати покажчика, колір робочої області в потрібній точці і інші, пов'язані з цим обладнанням, події на кшталт натискання кнопок.

Інтерфейс Clickermann має вигляд невеликого вікна з декількома кольоровими іконками. Так, деякі з них дозволяють записати або запустити вже підготовлений скрипт, вставити паузу перед його відтворенням, переглянути лог-файл, закріпити Автоклікер поверх інших вікон, відкрити редактор або налаштувати керування за допомогою гарячих клавіш.

У режимі редактора користувач може написати свій сценарій власноруч, використовуючи спеціальну скриптову мову. Для цього розробники залишили в програмі безліч підказок.

Переваги Clickermann

 • Безкоштовне розповсюдження продукту.
 • Наявність російської мови інтерфейсу.
 • Наявність безлічі підказок і прикладів використання команд.
 • Можливість створення сценаріїв за допомогою скриптової мови.
 • Підтримка запуску скриптів за розкладом.
 • Можливість ведення лог-файлу.
 • Підтримка гарячих клавіш керування.
 • Відсутність необхідності встановлення програми.

Недоліки Clickermann

 • Дещо обмежені можливості по налаштуванню розкладу.
 • Відсутність підтримки української мови.

Висновок

Програму можна порекомендувати розробникам, яким щодня доводиться запускати на комп'ютері кілька одних і тих же програм, пов'язаних з проектом. Це може бути, наприклад, IDE в сукупності з декількома браузерами, локальним сервером і графічним редактором.

Встановлення Clickermann

Програма не вимагає встановлення. Більш того автоклікер не вимагає наявності будь-яких додаткових бібліотек і пакетів крім тих, що спочатку присутні в операційній системі.

Увага

Деякі антивіруси можуть розцінювати Clickermann як шкідливе ПЗ. Це пов'язано з характером роботи автоклікеру, який перехоплює події клавіатури і миші, в зв'язку з чим нагадує діяльність програм-шпигунів.

Зміни в останній версії

 • Нема даних.
Автор: Johnny Challenger
Оновлено:
Версія Windows: XP, Vista, 7, 8, 10
Українська мова: Відсутня
Російська мова: Присутня
Завантажити
Clickermann

Коментарі

Коментарів ще немає. Ви можете залишити свій коментар до програми Clickermann. Для цього потрібно увійти. Якщо ви ще не з нами – зареєструйтесь.

Інші програми у цій категорії

PlaykeyPlaykey ScpToolkitScpToolkit Nexus Mod ManagerNexus Mod Manager BotMekBotMek ISO2GoDISO2GoD GS Auto ClickerGS Auto Clicker PythonPython Arduino IDEArduino IDE PHP Devel StudioPHP Devel Studio LazarusLazarus Java SE Development KitJava SE Development Kit Android SDKAndroid SDK Всі програми категорії «» → Всі програми категорії «» →