PHP Devel Studio

PHP Devel Studio 3.0

PHP Devel Studio

PHP Devel Studio – це середовище розробки, призначене для створення власних додатків, веб-сервісів і клієнтів з готових компонент. Студія поширюється безкоштовно, підтримує російську мову інтерфейсу і дозволяє створювати досить складні програмні продукти, практично минаючи процес написання коду.

По суті, PHP Devel Studio є конструктором, який надає користувачам набір готових компонентів – елементів інтерфейсу, подій і сценаріїв, що переховуються за ними – необхідних для створення повноцінного додатка. Детально роботу програми простіше зрозуміти, запустивши один або кілька готових демо-проектів, наприклад, «простий браузер».

До складу студії, крім конструктора форм, входить також редактор коду, інспектор об'єктів, консоль і відладчик. З важливих додаткових опцій середовище пропонує користувачам можливість створення резервних копій своїх додатків.

Інтерфейс PHP Devel Studio інтуїтивно зрозумілий і простий в освоєнні, проте велика кількість структурних компонентів не дає використовувати програму на маленьких екранах з низькою роздільною здатністю. Правда, панелі інструментів мають властивість масштабування, до того ж вони плаваючі, що дозволяє винести їх на додатковий монітор або зовсім приховати.

Переваги PHP Devel Studio

  • Безкоштовне розповсюдження продукту.
  • Підтримка російської мови інтерфейсу програми.
  • Відсутність необхідності глибокого вивчення мов програмування для створення простих додатків.
  • Підтримка плаваючих панелей в інтерфейсі.
  • Наявність функції резервного копіювання даних проекту.

Недоліки PHP Devel Studio

  • Відсутність підтримки української мови.

Висновок

Деякі браузери і антивіруси можуть визначати PHP Devel Studio як шкідливе ПЗ, що, звичайно ж, не так. При цьому сама програма працює коректно і стане в пригоді користувачам, не досвідченим в програмуванні, але орієнтованим на швидкий результат у вигляді готового робочого додатка.

Увага

Щоб змінити мову інтерфейсу середовища, запустіть її і клікніть по пункту «Language» в головному меню, після чого виберіть одне зі значень мови в випадаючому списку. Щоб зміни вступили в силу, перезавантажте PHP Devel Studio.

Автор:
Офіційний сайт: develstudio.ru
Оновлено:
Версія Windows: XP, Vista, 7, 8, 10
Мова інтерфейсу: English, Русский
Завантажити PHP Devel Studio для Windows

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про PHP Devel Studio!

Схожі програми