Brave 1.64.122

Brave

Brave – це безкоштовний веб-браузер, покликаний зробити серфінг в Інтернеті швидким, приватним і безпечним. Програма підтримує встановлення на більшість популярних платформ, а репозиторії проекту доступні на GitHub всім, хто цікавиться цим.

Brave Browser володіє багатьма атрибутами сучасного оглядача. Менеджер вкладок дозволяє закріплювати, клонувати, призначати колір і групувати їх в набори – свого роду окремі робочі області. Також користувачеві доступна опція перегляду вмісту сторінки при наведенні на вкладку курсора миші.

Розробники будують роботу браузера навколо декількох аспектів безпеки. Так, при відкритті web-сторінок Brave намагається зажадати від сервера підключення по захищеному протоколу HTTPS замість звичного HTTP. Крім того за умовчанням програма відправляє сайтам заголовок «не відслідковувати» дії користувача. Додаткова конфіденційність забезпечується механізмом створення приватних вкладок, в тому числі з використанням технології цибулевої маршрутизації (TOR).

Ще однією опцією Brave, пов'язаною з приватними даними користувача, є автоматичне очищення історії переглядів, завантажень, кеша, файлів cookie та даних автозаповнення при закритті програми. Ця функція може бути корисна, наприклад, при використанні одного ПК декількома співробітниками в позмінному режимі.

Щити – це те, що робить Brave особливим і виділяє його серед багатьох інших подібних продуктів на ринку. Це свого роду фільтри файрволу, які допомагають відсікти рекламу, заблокувати шкідливі і фішингові ПО, а також приховати власний відбиток браузера від різного роду трекерів і аналізаторів.

Інтерфейс оглядача виконаний у фірмовому стилі в поєднанні сірих і оранжевих тонів і нагадує якусь суміш популярних оглядачів. Елементи панелі меню, закладки, межі виділення та інші компоненти мають прямокутну форму з ледь помітними закругленнями по кутах.

Переваги Brave

 • Безкоштовне розповсюдження продукту.
 • Наявність української локалізації.
 • Підтримка двох десятків пошукових систем з можливістю перемикання між ними за допомогою гарячих клавіш.
 • Підтримка масштабування елементів браузера.
 • Можливість створення приватних вкладок, в тому числі з використанням технологій TOR.
 • Можливість імпорту даних з інших браузерів.
 • Наявність декількох вбудованих менеджерів паролів на вибір користувача.
 • Підтримка популярних розширень і функції Brave Payments.
 • Наявність розширених налаштувань безпеки.
 • Наявність інструментів розробника.
 • Наявність інсталяторів для архітектур х86 і х64.

Недоліки Brave

 • Відсутність VPN-розширень з коробки.
 • Відсутність вбудованих тем оформлення.

Висновок

Програма відрізняється порівняно високою швидкістю роботи. Деякі можливості реалізовані дуже зручно. В цілому, Brave підійде для повсякденного використання в якості основного оглядача. Що ж стосується розробки сайтів, то тут користувачеві варто орієнтуватися виключно на визнаних лідерів, які в точності слідують стандартам HTML5, CSS3 і ECMAScript 6.

Встановлення Brave

Встановлення браузера виконується за допомогою повноцінного інсталятора без необхідності підключення до мережі Інтернет. При цьому майстер не надає користувачеві будь-якого вибору параметрів встановлення, як то шляху розташування програми.

Щоб додати браузер Brave в Windows, запустіть файл-інсталятор і дочекайтеся завершення процесу. Після закінчення встановлення вікно браузера відкриється автоматично.

Щоб змінити мову програми перейдіть у вікно налаштувань браузера, клацнувши по іконці гамбургерного меню у його правому верхньому куті. У переліку, що відкрився виберіть пункт «Settings». Далі у вкладці зміни властивостей перейдіть у розділ «Advanced», використовуючи меню швидкого доступу зліва (за замовчуванням найнижчий пункт), після чого оберіть необхідне значення мови у випадаючому списку поряд з написом «Language». Щоб зміни вступили в силу, необхідно перезапустити браузер.

Зміни в останній версії

 • Оновлено Chromium до 123.0.6312.122.
Автор:
Офіційний сайт: brave.com
Оновлено:
Версія Windows: 7, 8, 10
Мова інтерфейсу: English, Українська, Русский
Завантажити Brave для Windows

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Brave!

Схожі програми