Speedify 12.2.1 Build 10398

Speedify

Speedify – це високошвидкісний VPN-клієнт, що пропонує користувачеві кілька цікавих особливостей. Робота програми базована на технологіях віртуальних приватних мереж і надає користувачеві можливість підключення до однієї з них. При цьому користувачеві не потрібно перебувати у безпосередній близькості до серверів Speedify, оскільки зв'язок з ними встановлюється поверх поточного підключення до Інтернету. Іншими словами на базі користувальницького доступу до мережі Інтернет організовується захищений канал зв'язку – так званий тунель.

Передача даних за допомогою VPN-клієнта виконується у зашифрованому вигляді. Сервіс Speedify використовує в своїй роботі криптографічний алгоритм військового стандарту з 256-значним ключем, базований на методі Cha-Cha. Таким чином, інформація користувача залишається конфіденційною і максимально захищеною від різного роду зловмисників і шахраїв.

Анонімність користувача досягається завдяки політиці відмови компанії від ведення логів – файлів, що відображають їх активність в мережі. Виходячи з цього, крадіжка або витік персональних даних з серверів Speedify неможлива в принципі, оскільки відсутній сам предмет крадіжки.

Розвинена мережа Speedify дозволяє підключатися до VPN-серверів, розташованих у всіх куточках світу, що в підсумку відкриває користувачу шлях до гео-обмеженого контенту, недоступному раніше в його регіоні, наприклад до потокового відео, інтернет-радіо, онлайн-ігор і соціальних мереж. Крім того багато серверів сервісу підтримують протоколи P2P, що робить їх дружніми до використання різних torrent-програм.

Але все ж головною ключовою особливістю цього клієнта є можливість підвищення продуктивності і, відповідно, швидкості роботи за рахунок паралельного використання усіх наявних на ПК користувача інтернет-підключень. Як наслідок знижується ймовірність втрати незбережених даних в разі обривів з'єднання.

Інтерфейс програми виконаний у вигляді мобільного додатку і, не в приклад можливостям, досить сируватий. Шрифти підібрані невдало, у результаті чого текст періодично не поміщається в межах елемента, для якого він призначений. Однак варто зазначити, що це більшою мірою стосується мов на основі кирилиці.

Переваги Speedify

 • Підтримка операційних систем Windows 7, 8 / 8.1, 10.
 • Наявність безкоштовної версії продукту.
 • Підтримка російської мови.
 • Підтримка протоколу P2P.
 • Можливість використання усіх доступних Інтернет підключень одночасно.
 • Досить простий інтерфейс, схожий з іншими VPN-клієнтами.
 • Наявність опції автоматичного підключення у разі розривів з'єднання.
 • Можливість апгрейду до повноцінної версії Speedify.

Недоліки Speedify

 • Наявність обмежень за обсягом інтернет-трафіку у безкоштовній версії програми.
 • Відсутність української локалізації.

Висновок

Speedify пропонує дійсно цікаву опцію, пов'язану з використанням всіх доступних інтернет-з'єднань, проте такий підхід може зіграти злий жарт і виявитися критичним для продуктивності слабких систем.

Увага

Програма Speedify підтримує як російську, так і англійську мови інтерфейсу. Однак на комп'ютер буде встановлена ​​версія клієнта, відповідна мови вашої операційної системи (російська або англійська).

Встановлення Speedify

Встановлення програми виконується практично повністю в автоматичному режимі. Для завантаження інсталятора клацніть на кнопку Завантажити нижче на цій сторінці. Далі запустіть виконуваний файл SpeedifyInstaller.exe. У разі появи вікна контролю облікових записів користувачів Windows натисніть Так, щоб підтвердити свою згоду програмі вносити необхідні зміни. Далі майстер установки проаналізує, підготує і встановить всі необхідні компоненти на ваш комп'ютер. При необхідності підтвердіть встановлення мережевого драйвера Connectify, клікнувши Install. По завершенні встановлення запустіть Speedify за допомогою ярлика на робочому столі або з меню Пуск.

Зміни в останній версії

 • Інформація відсутня
Автор: Connectify, Inc
Оновлено:
Версія Windows: 7, 8, 10
Українська мова: Відсутня
Російська мова: Присутня
Завантажити
Speedify

Коментарі

Коментарів ще немає. Ви можете залишити свій коментар до програми Speedify. Для цього потрібно увійти. Якщо ви ще не з нами – зареєструйтесь.

Інші програми у цій категорії