Adobe Flash Player 32.0.0.465

Adobe Flash Player

Майте на увазі, що остання версія флеш-плеєра містить так звану «часову бомбу» яка вимикає флеш з 12 січня 2021 року. Рекомендуємо вам завантажувати попередню версію програвача (32.0.0.371). Також бажано вимкнути автоматичне оновлення плагіна.

Adobe Flash Player — середовище виконання файлів створених по технології флеш. Він може запускати програмне забезпечення, написане мовою програмування ActionScript, що дозволяє маніпулювати текстом, даними, векторною графікою, растровою графікою, звуком і відео. Незалежно від того, використовуєте ви Flash як плагін чи повноцінне програмне забезпечення, він пропонує приголомшливе відтворення відео та аудіо для мультимедійного вмісту. Програма підтримує різні формати файлів, включаючи MP3, AAC і H.264.

Розвиток технології веб-сторінок, у тому числі HTML5 призвів майже до повного витіснення Adobe Flash Player. Але для багатьох користувачів він все ще важливий. Адже лише за його допомогою можна запустити деякі старі онлайн-ігри, додатки, переглянути презентації, відео або анімації. 

Після зупинки корпорацією Adobe підтримки технології Flash більшість популярних браузерів відмовилися від інтеграції Adobe Flash Player у свої продукти. Встановити плагін можна лише на старі версії веб-переглядачів або на менш популярні браузери, які все ще підтримують його.

Переваги Flash Player

  • Програмне забезпечення створене розробником технології Flash;
  • підтримка відтворення відео та аудіо;
  • підтримка інтерактивного мультимедійного вмісту та ігор;
  • інтеграція у браузери у формі плагіну.

Недоліки

  • Підтримка продукту припинена;
  • можливі проблеми з відтворенням вмісту;
  • ризики приватності та безпеки.

Висновок

Якщо вам потрібен плагін Adobe Flash Player, ви можете завантажити його з нашого сайту. Однак майте на увазі, що більшість сучасних браузерів більше не підтримують цей продукт. Він застарілий і досить небезпечний. Краще пошукайте інші способи запуску флеш-вмісту.

Встановлення

Завантажте інсталяційний файл для потрібного вам браузера. Запустіть установку, прийміть ліцензійну угоду та налаштуйте параметри оновлення продукту.

Майте на увазі, що остання версія флеш-плеєра містить так звану «часову бомбу» яка вимикає флеш з 12 січня 2021 року. Рекомендуємо вам завантажувати попередню версію програвача (32.0.0.371). Також бажано вимкнути автоматичне оновлення плагіна.

Автор:
Офіційний сайт: www.adobe.com
Оновлено:
Версія Windows: XP, Vista, 7, 8, 10
Мова інтерфейсу: English, Українська, Русский
Завантажити Adobe Flash Player для Windows Adobe Flash Player для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Adobe Flash Player!

Схожі програми