Adobe Flash Player 29.0.0.140

Adobe Flash Player

Adobe Flash Player – програма, яка безпосередньо відповідає за відтворення мультимедіа. Плагін є безкоштовним і гарантує якісне відтворення звуку, відео і анімації в браузері, який використовує користувач на своєму ПК.

Інтенсивний розвиток технології веб-сторінок, у тому числі HTML5, до цього часу не витіснив з деяких сайтів Adobe Flash Player. Тому без нього неможливо безпроблемно користуватися деякими онлайн-іграми, додатками, презентаціями, відео та анімаційними проектами. Flash популярний у різних сферах використання, тому невідомо коли його відсутність може вас підвести.

Крім перегляду файлів мультимедіа у форматах FLV і SWF, програма полегшує процес завантаження через web-інтерфейс і API, прискорює обчислення 2D / 3D-графіки, обробляє звук у реальному часі за допомогою Pixel Bendeр і постійно оновлюється автоматично.

Деякі браузери спочатку укомплектовані відповідним плагіном. Але більшість розробників все частіше стали відмовлятися від нього і часто таки через HTML5. Однак, на ринку Інтернет-послуг можна знайти авторитетні сторінки, які навмисно продовжують використання Flash технології, щоб зберегти користувачів.

Наявність цього додатка не несе негативного впливу на роботу Windows, тому він не буде зайвим. Якщо у вас встановлений Адоб Флеш Плеєр, але почалися проблеми з відтворенням мультимедіа, то його потрібно оновити. Важливо стежити за цим процесом, адже розробники постійно займаються удосконаленням програми. Ранні версії значно вразливіші перед вірусними атаками.

Переваги Flash Player

  • швидко і без зайвих операцій встановлюється на Windows 7, 8, XP;
  • в порівнянні з іншими подібними плагінами має малий розмір файлу установника;
  • постійно вдосконалюється система безпеки програвача, спрямована на захист від вірусних атак;
  • відтворення медіа в мережі Інтернет відбувається на високому рівні;
  • пристосований для спільної роботи з усіма популярними веб-навігаторами;
  • є підтримка української мови.

Недоліки Flash Player

  • через періодичні збої в роботі, вважається нестабільним;
  • має три версії, що змушує користувачів сумніватися, яка підходить саме їм. Однак, встановлення іншої версії не завдасть шкоди пристрою, можна встановлювати навіть все відразу.

Встановлення Флеш Плеера

Щоб інсталяція вдалася з першого разу, зверніть, будь ласка, увагу на обрану вами версію. Adobe Flash Player має одну для Internet Explorer, другу – для Firefox, Opera Presto до 12 версії, а третя підходить для всіх інших браузерів.

Щоб встановити Adobe Flash Player, не потрібно зайвих маніпуляцій. Кілька кліків і все готово. Спочатку потрібно обрати і завантажити файл для потрібного браузера і запустити його встановлення, далі – дозволити інсталяцію файлу .exe, погодитися з умовами ліцензійної угоди і натиснути кнопку «INSTALL».

Зміни в останній версії (історія змін)

Автор: Adobe Systems Inc
Оновлено:
Версія Windows: XP, Vista, 7, 8, 10
Українська мова: Присутня
Російська мова: Присутня
Завантажити
Adobe Flash Player

Коментарі

Коментарів ще немає. Ви можете залишити свій коментар до програми Adobe Flash Player.

Інші програми у цій категорії

AIMPAIMP Unity Web PlayerUnity Web Player Media Player ClassicMedia Player Classic PotPlayerPotPlayer Media Player Classic Home CinemaMedia Player Classic Home Cinema KMPlayerKMPlayer Unity Web PlayerUnity Web Player Java Runtime EnvironmentJava Runtime Environment Microsoft .NET FrameworkMicrosoft .NET Framework Speech APISpeech API DirectXDirectX Windows InstallerWindows Installer Всі програми категорії «» → Всі програми категорії «» →