Adobe Flash Player 32.0.0.465

Adobe Flash Player

Майте на увазі, що остання версія флеш-плеєра містить так звану «часову бомбу» яка вимикає флеш з 12 січня 2021 року. Рекомендуємо вам завантажувати попередню версію програвача (32.0.0.371). Також бажано вимкнути автоматичне оновлення плагіна.

Adobe Flash Player – програма, яка безпосередньо відповідає за відтворення мультимедіа. Плагін є безкоштовним і гарантує якісне відтворення звуку, відео і анімації в браузері, який використовує користувач на своєму ПК.

Інтенсивний розвиток технології веб-сторінок, у тому числі HTML5, до цього часу не витіснив з деяких сайтів Adobe Flash Player. Тому без нього неможливо безпроблемно користуватися деякими онлайн-іграми, додатками, презентаціями, відео та анімаційними проектами. Flash популярний у різних сферах використання, тому невідомо коли його відсутність може вас підвести.

Крім перегляду файлів мультимедіа у форматах FLV і SWF, програма полегшує процес завантаження через web-інтерфейс і API, прискорює обчислення 2D / 3D-графіки, обробляє звук у реальному часі за допомогою Pixel Bendeр і постійно оновлюється автоматично.

Деякі браузери спочатку укомплектовані відповідним плагіном. Але більшість розробників все частіше стали відмовлятися від нього і часто таки через HTML5. Однак, на ринку Інтернет-послуг можна знайти авторитетні сторінки, які продовжують використання Flash технології, щоб зберегти користувачів.

Переваги Flash Player

  • швидко і без зайвих операцій встановлюється на Windows 7, 8, XP;
  • в порівнянні з іншими подібними плагінами має малий розмір файлу установника;
  • постійно вдосконалюється система безпеки програвача, спрямована на захист від вірусних атак;
  • відтворення медіа в мережі Інтернет відбувається на високому рівні;
  • є підтримка української мови.

Недоліки Flash Player

  • через періодичні збої в роботі, вважається нестабільним;
  • має три версії, що змушує користувачів сумніватися, яка підходить саме їм. Однак, встановлення іншої версії не завдасть шкоди пристрою, можна встановлювати навіть все відразу.

Встановлення Флеш Плеера

Щоб інсталяція вдалася з першого разу, зверніть, будь ласка, увагу на обрану вами версію. Adobe Flash Player має одну для Internet Explorer, другу – для Firefox, Opera Presto до 12 версії, а третя підходить для всіх інших браузерів.

Щоб встановити Adobe Flash Player, не потрібно зайвих маніпуляцій. Кілька кліків і все готово. Спочатку потрібно обрати і завантажити файл для потрібного браузера і запустити його встановлення, далі – дозволити інсталяцію файлу .exe, погодитися з умовами ліцензійної угоди і натиснути кнопку «INSTALL».

Зміни в останній версії

  • Інформація відсутня
Автор: Adobe Systems Inc
Оновлено:
Версія Windows: XP, Vista, 7, 8, 10
Українська мова: Присутня
Російська мова: Присутня
Завантажити
Adobe Flash Player

Коментарі

Коментарів ще немає. Ви можете залишити свій коментар до програми Adobe Flash Player. Для цього потрібно увійти. Якщо ви ще не з нами – зареєструйтесь.

Інші програми у цій категорії

KMPlayerKMPlayer iTunesiTunes AIMPAIMP VLC media playerVLC media player jetAudiojetAudio YouTube Music DesktopYouTube Music Desktop Java Runtime EnvironmentJava Runtime Environment Microsoft .NET FrameworkMicrosoft .NET Framework SilverlightSilverlight Windows 7 Service Pack 1Windows 7 Service Pack 1 MS Visual C++ 2005-2019 Redistributable Package HybridMS Visual C++ 2005-2019 Redistributable Package Hybrid DirectXDirectX Всі програми категорії «» → Всі програми категорії «» →