MS Visual C++ 2005-2019 Redistributable Package Hybrid (2022-04-09)

MS Visual C++ 2005-2019 Redistributable Package Hybrid

Microsoft Visual C ++ 2005-2008-2010-2012-2013-2019 Redistributable Package – це авторська збірка всіх актуальних на сьогоднішній день пакетів VC ++ Redistributable. Комплект поширюється безкоштовно і дозволяє користувачам запускати на своїх ПК програми, зокрема гри, які написані на мові C ++.

Розробники використовують VC ++ Redistributable для створення програмних продуктів. Щоб запускати їх потім на своїх машинах, іншим користувачам також потрібні ці компоненти. Одним пакетом тут не обійтися, оскільки різні програми використовують у своїй роботі різні випуски (тобто – роки) VC ++, а сумісність між ними відсутня. Іншими словами, наявність більш пізнього випуску VC ++ на комп'ютері користувача не забезпечить роботу програми, якщо вона вимагає більш раннього пакету.

Кожен випуск Microsoft Visual C ++ Redistributable представлений в декількох версіях. Вищезазначена збірка включає в себе найсвіжіші версії VC ++. При цьому інсталятор продукту влаштований так, що не дає можливості встановитися більш раннім версіям будь-якого випуску замість більш пізніх, з якими він і поставляється.

Графічний інтерфейс користувача у Microsoft Visual C ++ Redistributable Package відсутній. Встановлення також проводиться з командного рядка. Це дозволяє запустити її з різними ключами, наприклад, щоб виключити зі збірки один або більше випусків.

Переваги Microsoft Visual C ++ Redistributable Package

  • Встановлення всіх випусків VC ++ за допомогою одного єдиного інсталятора.
  • Можливість запуску встановлення з різними ключами.

Недоліки Microsoft Visual C ++ Redistributable Package

  • Відсутність графічного інтерфейсу користувача.
  • Відсутність можливості простої заміни більш нової версії випуску на старішу.

Висновок

Microsoft Visual C ++ 2005-2008-2010-2012-2013-2019 Redistributable Package – один з найбільш затребуваних компонентів для роботи програм в ОС Windows. Геймерам і користувачам, які в своїй діяльності використовують як сучасне, так і застаріле програмне забезпечення, рекомендується встановити всі випуски цього пакета.

Увага

Щоб встановити більш ранню версію будь-якого випуску VC ++, необхідно попередньо видалити поточну. Зробити це можна за допомогою ключів, відповідних кожному з випусків:

/ DelVC05
/ DelVC08
/ DelVC10
/ DelVC12
/ DelVC13
/ DelVC15
/ DelVC17
/ DelVC19

Далі необхідно встановити більш ранній пакет.

Якщо ж на комп'ютері користувача вже є більш рання версія якого-небудь випуску VC ++, зберегти її можна, встановивши збірку з одним з наступних ключів:

/ WithOutVC05
/ WithOutVC08
/ WithOutVC10
/ WithOutVC12
/ WithOutVC13
/ WithOutVC19

Зміни в останній версії

  • Оновлення збірок
Автор:
Оновлено:
Версія Windows: XP, Vista, 7, 8, 10
Мова інтерфейсу: English, Українська, Русский
Завантажити MS Visual C++ 2005-2019 Redistributable Package Hybrid для Windows

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про MS Visual C++ 2005-2019 Redistributable Package Hybrid!

Схожі програми