DriverPack Solution 17.11.108

DriverPack Solution

DriverPack Solution — безплатна програма для роботи з драйверами на пристроях з операційною системою Windows. Вона дозволяє користувачеві автоматично виявляти необхідні драйвери, завантажувати та інсталювати їх. Програма має зрозумілий інтерфейс, що робить роботу з нею доступною звичайним користувачам.

DriverPack має величезну базу даних драйверів для комп’ютерів Windows, упорядковану за категоріями певного типу обладнання. Крім того, програма має засоби для створення детального звіту про стан комп’ютера — його апаратного та програмного забезпечення.

DriverPack Solution існує у двох версіях — Online і Full. Онлайн-версія не містить вбудованої бази драйверів і завантажує лише ті, які необхідні для вашого ПК. Для постійного використання рекомендується завантажити повну версію програми, але майте на увазі, що її розмір сягає кількох десятків гігабайт.

Після запуску DriverPack Solution користувача вітає Помічник, який знаходить усі необхідні драйвери для вашого ПК і автоматично їх встановлює. Якщо ви погодитеся на це, у вас додатково буде встановлено партнерське програмне забезпечення, яке вам, швидше за все, не потрібне. Експертний режим допоможе уникнути цього. Щоб перейти в цей режим, натисніть кнопку «Перейти в режим експерта» внизу вікна. Потім відкрийте розділи «Програми» і «Захист і чистка» і вимкніть встановлення непотрібних вам програмних продуктів.

Переваги DriverPack Solution

  • Автоматичний підбір відповідних драйверів;
  • встановлення, перевстановлення та оновлення драйверів;
  • діагностика стану апаратної частини комп'ютера;
  • режим помічника та експерта;
  • простий і зрозумілий інтерфейс.

Недоліки

  • Агресивне нав'язування партнерського програмного забезпечення;
  • повільне завантаження драйверів;
  • деякі антивіруси визначають DriverPack як шкідливе ПЗ.

Висновок

DriverPack Solution рекомендовано всім, хто хоче швидко підібрати та встановити всі необхідні драйвери для свого ПК Windows. При цьому, використовуючи DriverPack, слід бути дуже обережним і уважно стежити за тим, щоб не інсталювати непотрібне програмне забезпечення. Тому рекомендуємо використовувати програму в експертному режимі.

Встановлення DriverPack Solution

Деякі антивіруси визначають це ПЗ шкідливим, тому на час завантаження та встановлення DriverPack рекомендуємо вимкнути засоби забезпечення безпеки. Саме встановлення не відрізняється особливостями — просто слідуйте вказівкам інсталятора.

Зміни в останній версії

  • Оновлена база даних драйверів
Автор: Artur Kuzyakov
Оновлено:
Версія Windows: XP, Vista, 7, 8, 10, 11
Українська мова: Присутня
Російська мова: Присутня
Завантажити DriverPack Solution для Windows

Останні коментарі читати все (5)

tiktakson (2020-02-19 19:09:32)

якщо хочете убити комп качайте

YUR1Y (2017-02-18 17:33:02)

Жах. Українську локалізацію видалили (раніше була), зате без дозволу встановлює вірусне сміття від яндексу, яке потім важко видалити. Категорично не рекомендую. Я використовую Snappy Driver Installer.

Myk (2016-10-10 22:02:55)

Української мови в ISO-образі (11 з лишком Гб) НЕМАЄ:( Ще й всякої гидоти типу нямдекса та майллу напхано:( Неприємно:(

Порву за Україну!
Nick293 (2016-02-04 15:58:33)

Онлайн-версія програми без дозволу встановила мені на комп'ютер: "Яндекс.Браузер", "Менеджер браузерів" (Яндекс), пакет програм від Mail.Ru (включно з браузером). Жоден з пропонованих для встановлення драйверів не мав цифрового підпису. В кінці зависла. Не рекомендую.

efargus (2016-02-05 17:29:06)

Все таки испортили продукт.... а жаль

Ви можете залишити свій коментар до програми DriverPack Solution.

Схожі програми