PowerToys 0.53.3

PowerToys

Microsoft PowerToys — набір корисних утиліт, які допоможуть налаштувати та оптимізувати роботу з ОС Windows. Основне завдання продукту — підвищення продуктивності вашої праці. Інструмент призначений для Windows 10 та рекомендується для досвідчених користувачів. Має відкритий вихідний код та поширюється на безкоштовній основі.

Компоненти Microsoft PowerToys

 1. PowerToys Awake. Утиліта дозволяє залишити комп'ютер увімкненим, не змінюючи налаштувань живлення та сплячого режиму.
 2. Color Picker (піпетка). Програма показує код кольору будь-якої точки на екрані у форматах HEX і RGB. Щоб активувати, натисніть Win + Shift + C.
 3. FancyZones. Це віконний менеджер, за допомогою якого можна створювати макети комплексних вікон та швидко розміщувати їх у цих макетах. Для активації одночасно натисніть клавішу Windows + ~ (тільда).
 4. PowerToys Run. Лаунчер додатків. Щоб запустити програму — введіть ім'я програми та виберіть потрібний об'єкт зі списку результатів. Для активації утиліти використовуйте клавіші Alt + Пробіл.
 5. File Explorer Add-ons (надбудови File Explorer). Інструмент дозволяє увімкнути в File Explorer область попереднього перегляду для відображення значків SVG-файлів (.svg), а також попереднього перегляду файлів Markdown (.md) та PDF. Для активації виберіть у File Explorer вкладку «Вигляд» і клацніть «Область перегляду».
 6. Keyboard Manager (менеджер клавіатури). Використовується для перепризначення окремих клавіш, а також для поєднання клавіш. Правила перепризначення будуть працювати лише, якщо ця утиліта працює у фоновому режимі.
 7. Shortcut Guide (підказки щодо поєднання клавіш). Нагадує користувачу доступні в поєднання «гарячих» клавіш, за допомогою яких можна прискорити виконання низки операцій. Щоб активувати інструмент, утримуйте клавішу Windows більше однієї секунди.
 8. Mouse utilities (програми для роботи з мишею). Функції для розширення можливостей миші та курсору.
 9. Image Resizer (зміна розміру зображення). Використовується для зміни розміру зображення через Провідник Windows. Просто клацніть правою кнопкою миші в File Explorer і зможете миттєво змінити розмір одного або кількох зображень.
 10. PowerRename (розширене перейменування). Використовується для пакетного перейменування файлів за допомогою простого пошуку та заміни або за допомогою регулярних виразів.
 11. Video Conference Mute. Використовується для одночасного вимкнення мікрофона та камери під час конференції, незалежно від того, яка програма зараз у фокусі. Щоб зателефонувати за допомогою клавіші Windows + N.

Зміни в останній версії

 • Регрес продуктивності PowerToys Run через відключення віртуалізації списку для підвищення швидкості прокручування на деяких комп'ютерах
 • У плагіна PowerToys Run Uri був виняток із неправильним форматом.
 • PowerToys Run аварійно завершує роботу через дублюючий ключ. Це сталося через те, що плагін, керований спільнотою, мав те саме ім'я, що й один із наших плагінів.
Автор: Microsoft
Оновлено:
Версія Windows: 10
Українська мова: Відсутня
Російська мова: Присутня
Завантажити
PowerToys

Коментарі

Коментарів ще немає. Ви можете залишити свій коментар до програми PowerToys. Для цього потрібно увійти. Якщо ви ще не з нами – зареєструйтесь.

Інші програми у цій категорії