PowerToys

PowerToys 0.81.1

PowerToys

Microsoft PowerToys — набір корисних утиліт, які допоможуть налаштувати та оптимізувати роботу з ОС Windows. Основне завдання продукту — підвищення продуктивності вашої праці. Інструмент призначений для Windows 10 та рекомендується для досвідчених користувачів. Має відкритий вихідний код та поширюється на безкоштовній основі.

Компоненти Microsoft PowerToys

 1. PowerToys Awake. Утиліта дозволяє залишити комп'ютер увімкненим, не змінюючи налаштувань живлення та сплячого режиму.
 2. Color Picker (піпетка). Програма показує код кольору будь-якої точки на екрані у форматах HEX і RGB. Щоб активувати, натисніть Win + Shift + C.
 3. FancyZones. Це віконний менеджер, за допомогою якого можна створювати макети комплексних вікон та швидко розміщувати їх у цих макетах. Для активації одночасно натисніть клавішу Windows + ~ (тільда).
 4. PowerToys Run. Лаунчер додатків. Щоб запустити програму — введіть ім'я програми та виберіть потрібний об'єкт зі списку результатів. Для активації утиліти використовуйте клавіші Alt + Пробіл.
 5. File Explorer Add-ons (надбудови File Explorer). Інструмент дозволяє увімкнути в File Explorer область попереднього перегляду для відображення значків SVG-файлів (.svg), а також попереднього перегляду файлів Markdown (.md) та PDF. Для активації виберіть у File Explorer вкладку «Вигляд» і клацніть «Область перегляду».
 6. Keyboard Manager (менеджер клавіатури). Використовується для перепризначення окремих клавіш, а також для поєднання клавіш. Правила перепризначення будуть працювати лише, якщо ця утиліта працює у фоновому режимі.
 7. Shortcut Guide (підказки щодо поєднання клавіш). Нагадує користувачу доступні в поєднання «гарячих» клавіш, за допомогою яких можна прискорити виконання низки операцій. Щоб активувати інструмент, утримуйте клавішу Windows більше однієї секунди.
 8. Mouse utilities (програми для роботи з мишею). Функції для розширення можливостей миші та курсору.
 9. Image Resizer (зміна розміру зображення). Використовується для зміни розміру зображення через Провідник Windows. Просто клацніть правою кнопкою миші в File Explorer і зможете миттєво змінити розмір одного або кількох зображень.
 10. PowerRename (розширене перейменування). Використовується для пакетного перейменування файлів за допомогою простого пошуку та заміни або за допомогою регулярних виразів.
 11. Video Conference Mute. Використовується для одночасного вимкнення мікрофона та камери під час конференції, незалежно від того, яка програма зараз у фокусі. Щоб зателефонувати за допомогою клавіші Windows + N.

Зміни в останній версії

 • Це випуск виправлення, що виправляє проблеми у версії 0.81.0, які ми визнали важливими для стабільності, виходячи з вхідних швидкостей.
Автор:
Офіційний сайт: docs.microsoft.com
Оновлено:
Версія Windows: 10
Мова інтерфейсу: English, Русский
Завантажити PowerToys для Windows

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про PowerToys!

Схожі програми