USDownloader 1.3.5.9 (17.11.2023)

USDownloader

Universal Share Downloader (USDownloader) — це безкоштовний завантажувач файлів, оптимізований для автоматичного завантаження з понад сотні файлообмінних сервісів RapidShare, FileFactory, SendSpace, Turbobit тощо. Він також підходить для завантаження відео з веб-сайтів типу YouTube та хмарних сховищ Google Drive, Dropbox та інших подібних сервісів.

USDownloader дозволяє завантажувати файли, не чекаючи прямого посилання, введення капчі, перегляду реклами й т. д. Потрібно лише скопіювати посилання в менеджер завантажень, і програма отримає пряме посилання та почне завантажувати файл. Крім того, програма дає можливість будувати чергу файлів, планувати завантаження і використовувати проксі-сервери.

Підтримка різних сайтів реалізована у вигляді плагінів. Вам потрібно встановити відповідний плагін, щоб додати підтримку певної служби. Оскільки автор програми облишив її розробку, на сьогодні USDownloader підтримується спільнотою користувачів.

Переваги Universal Share Downloader

  • Зручне завантаження файлів з різних інтернет-ресурсів
  • велика кількість підтримуваних сайтів
  • невеликий розмір і незначне використання системних ресурсів
  • простий і зручний у використанні інтерфейс
  • інтеграція з популярними браузерами
  • HTTP і FTP проксі-сервера.
  • докачка файлів у разі розриву з’єднання.

Недоліки

  • Нерегулярне оновлення плагінів;
  • застарілий інтерфейс.

Висновок

Universal Share Downloader — це невелика та проста на вигляд програма, яка стане в пригоді всім, хто часто користується сервісами обміну файлами. Автоматизація та спрощення завантаження з великої кількості сайтів є її головною перевагою. Зручно, що підтримку нових сайтів можна додати за допомогою плагінів. Основним недоліком програми є нерегулярне оновлення цих плагінів.

Встановлення та використання

Завантажте останню версію програми та розпакуйте її в папку. Запустіть файл USDownloader.exe. Натисніть кнопку «+» у головному вікні програми, щоб додати завантаження. Вставте посилання (або кілька посилань), які ви хочете завантажити, і виберіть місце для збереження файлу. Натисніть OK. Повторіть описані вище дії для всіх посилань. Натисніть «Пуск» (кнопка «Відтворити»), і програма завантажить файли.

Автор:
Офіційний сайт: www.dimonius.ru
Оновлено:
Версія Windows: XP, Vista, 7, 8, 10, 11
Мова інтерфейсу: English, Українська, Русский
Завантажити USDownloader для Windows

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про USDownloader!

Схожі програми