Google Chrome 94.0.4606.54

Google Chrome

Google Chrome – це потужний безкоштовний і безпечний переглядач веб-сторінок, що поєднав у собі простоту та провідні новітні технології. Він використовує високопродуктивний рушій обробки для завантаження сторінок, характеризується стабільністю роботи та мінімалістичним інтерфейсом.

Інтерфейс браузера не перевантажено, він простий для розуміння та використання й має гнучку систему налаштувань. Серед основних елементів керування: назад, вперед, відновлення та зупинення завантаження, кнопка додавання поточної сторінки в закладки, перехід на головну сторінку. Основним компонентом інтерфейсу є панель вкладок. Від інших браузерів інтерфейс Chrome відрізняється наявністю сторінки швидкого доступу, зручним розміщенням багатьох елементів інтерфейсу та широким асортиментом тем і розширень.

Google Chrome запускається за лічені секунди. Його потужний механізм покликаний блискавично виконувати найскладніші операції. Універсальне вікно пошуку браузера, куди можна вводити пошукові запити та веб-адреси, показує пропозиції просто під час введення запитів. Функція автоматичного завершення дозволяє отримати потрібну інформацію, ввівши всього кілька символів, а спеціальний механізм візуалізації миттєво завантажує сторінки.

Браузер має вбудований захист від зловмисного ПЗ та фішингу. Автоматичне оновлення постійно вносить виправлення в систему безпеки, чим позбавляє користувача від зайвих клопотів.

З Google Chrome ви можете повністю контролювати особисту інформацію. Для цього можна  перейти в режим анонімного перегляду. Всі куки, створені в цьому режимі, автоматично видаляються після закриття вікна. Також користувач має змогу самостійно налаштувати параметри конфіденційності.

Загалом є безліч способів персоналізувати Google Chrome. У веб-магазині Chrome є багато і безкоштовних і платних додатків, тем, розширень. Окрім цього, цей браузер дозволяє додавати нових користувачів, якщо ви використовуєте один комп’ютер на кількох людей. Кожен з користувачів може мати власні налаштування і синхронізувати матеріали, увійшовши в свій обліковий запис.

Переваги Google Chrome

 • веб-переглядач безкоштовний;
 • простий, швидкий і безпечний;
 • багатомовний інтерфейс;
 • функція автоматичного перекладу сторінок;
 • конфіденційність використання;
 • персоналізація даних;
 • імпорт закладок та паролів з інших браузерів;
 • вбудований переглядач PDF;
 • після закриття браузера всі вкладки зберігаються;
 • наявні інструменти для веб-майстрів.

Недоліки Google Chrome

 • навантажує операційну систему.

Висновок

Google Chrome – це один з кращих проектів для перегляду інтернет-сторінок. Він націлений на підвищення швидкості, безпеки та стабільності роботи, а чисельні переваги роблять його лідером на ринку браузерів.

Встановлення Google Chrome для Windows

Завантаживши програмне забезпечення та прийнявши умови ліцензійного договору, відкрийте файл і дочекайтеся завершення встановлення. Після цього ви можете запустити переглядач, налаштувати його функціональність або імпортувати налаштування з попереднього браузера та поставити Google Chrome за замовчуванням.

Дивіться також

Зміни в останній версії

 • Багато доповнень, змін і виправлень.
Автор: Google
Оновлено:
Версія Windows: 7, 8, 10
Українська мова: Присутня
Російська мова: Присутня
Завантажити
Google Chrome

Останні коментарі читати все (14)

Zemibo (2016-08-13 11:30:20)

самий кращий браузер

ktonado (2015-03-27 14:08:52)

Тормозить, віруси липнуть постійно, краде персональну інформацію

SheridanUA (2015-03-26 19:46:19)

давно був тормознутий, потім став набагато швидшим. На сьогодні дуже зручний і швидкий - але лише на початку, потім розростається як і всі інші... зато багато додатків і т.д - рекомендую на рівні з Мозілою!

MMH (2014-08-18 15:35:26)

36.0.1985.143 - чудова версія. Рекомендую всім до неї оновитися.

Ви можете залишити свій коментар до програми Google Chrome.

Інші програми у цій категорії