Dropbox 161.4.4923

Dropbox

Dropbox — безкоштовний програма, що дозволяє зберігати свої дані на віддалених серверах, а також надавати іншим користувачам доступ до них. Dropbox може використовуватися для зберігання та обміну даними, синхронізації даних, як хостинг для мінісайтів і буде корисний як помічник IT розробнику і простому користувачеві.

Dropbox працює за принципом синхронізації даних — під час інсталяції на комп’ютері створюється папка «My Dropbox», яка синхронізується з онлайн-сховищем. При зміні будь-якого вмісту локальної папки зміни відбудуться і на сервері Dropbox. Доступ до онлайн-сховища може надаватися з будь-якого комп’ютера, що робить цю програму дуже зручною для обміну файлами і створення резервних копій важливих даних.

Основні можливості Dropbox:

— Синхронізація відбувається без участі користувача. Можна підключити декілька комп’ютерів.
— Підтримка будь-якого типу файлів.
— Автоматичне оновлення даних при оновленні на локальному комп’ютері.
— При зміні частини файлу, передається лише змінений фрагмент, що істотно зменшує трафік і прискорює процес синхронізації.
— Історія зміни файлів, яка доступна на період останніх 30 днів.
— Високий рівень захищеності сервісу. Досягається передачею даних по зашифрованому каналу (SSL) і зберіганням даних «у хмарі» в зашифрованому вигляді (AES-256).
— Можливість викладати файли для загального доступу через папку «Public».
— Можливість створення «розшарених» папок для загального доступу осіб, що мають різні облікові записи на сервісі.
— Швидкість завантаження і відвантаження можна обмежити або надати це самій програмі Dropbox.

Дивіться також

Зміни в останній версії

  • Закриття діалогового вікна входу без входу до облікового запису тепер призводить до виходу з програми, а не до роботи у фоновому режимі.
  • Виправлено помилку, через яку деякі користувачі Dropbox Backup не могли бачити проблеми з іменами файлів у вікні помилок синхронізації.
  • Виправлено функцію панелі пошуку «Копіювати посилання» на панелі завдань (Windows) та у рядку меню (Mac).
  • Вирішено проблеми, через які піктограми файлів без розширень не відображалися в історії синхронізації та в модальному вікні загального доступу.
  • Користувачам проксі-сервера з ручним керуванням тепер буде запропоновано увійти в систему через веб-браузер, а не через майстер налаштування.
  • Усунуті проблеми, що перешкоджають правильній роботі Git у Dropbox для деяких користувачів Mac.
Автор: Dropbox Inc.
Оновлено:
Версія Windows: XP, Vista, 7, 8, 10
Українська мова: Присутня
Російська мова: Присутня
Завантажити Dropbox для Windows

Коментарі

Коментарів ще немає. Ви можете залишити свій коментар до програми Dropbox. Для цього потрібно увійти. Якщо ви ще не з нами – зареєструйтесь.

Схожі програми