pCloud Drive 4.1.4

pCloud Drive

pCloud Drive – це програма, яка пов'язує користувача з однойменним хмарним сховищем даних в Інтернеті. Продукт розповсюджується безкоштовно, однак деякі його функції доступні за додаткову плату.

Програма являє собою, свого роду, файловий менеджер і пропонує альтернативний веб-клієнту спосіб завантаження документів у хмару, без необхідності використовувати браузер. Після встановлення pCloud Drive надає користувачеві точну копію структури папок хмарного сховища, після чого робота з віддаленим диском здійснюється, як зі звичайним локальним накопичувачем. Коли власник ПК поміщує в pCloud Drive будь-який файл, цей файл насправді розміщується у хмарі. Якщо об'єкт уже існує, він буде перезаписаний з урахуванням внесених змін.

Програма здатна працювати і за відсутності підключення до мережі Інтернет. При цьому pCloud запам'ятає всі нові дані і перенесе їх в хмару, коли з'єднання буде відновлено.

Інструмент pCloud Drive підтримує синхронізацію локальних папок з хмарним сховищем. Це означає, що користувач може скористатися віддаленим носієм для розміщення резервних копій своїх проектів. Крім того, він може надати доступ до певного каталогу своїм друзям або колегам.

Інтерфейс програми зводиться до провідника ОС Windows, куди вбудовується віртуальний диск pCloud, а також вікна налаштувань, яке, до речі сказати, має досить приємний зовнішній вигляд. Всі параметри структуровані і розподілені по розділах, перемикання між якими здійснюється за допомогою вкладок. Елементи керування представлені, в основному, кнопками і декількома полями введення.

Переваги pCloud Drive

  • Безкоштовне розповсюдження продукту.
  • Досить зручний і зрозумілий механізм керування.
  • Підтримка функції синхронізації локальних папок з хмарним сховищем.
  • Можливість надання доступу до папок друзям і колегам.
  • Можливість ознайомлення з функціоналом при першому і наступних запусках програми.

Недоліки pCloud Drive

  • Відсутність підтримки російської та української мов інтерфейсу.

Висновок

Інструмент pCloud Drive працює коректно і добре виконує те, для чого призначений. В цілому, програму можна рекомендувати всім без винятку користувачам як альтернативу прославленим клієнтам хмарних сховищ.

Зміни в останній версії

  • Усунені деякі помилки та інші удосконалення.
Автор:
Офіційний сайт: www.pcloud.com
Оновлено:
Версія Windows: 7, 8, 10, 11
Мова інтерфейсу: English
Завантажити pCloud Drive для Windows

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про pCloud Drive!

Схожі програми