iCloud 14.2.122

iCloud

iCloud – це хмарний сервіс для резервного копіювання, зберігання та синхронізації даних між такими пристроями, як iPhone, iPad, ПК на ОС Windows і Mac. Програма в першу чергу орієнтована на користувачів продукції Apple.

Завдяки iCloud ви отримаєте доступ до фото, відео, пошти, інших файлів та програм, що знаходяться на ваших пристроях Apple, через свій персональний комп’ютер. Це безпечний спосіб збереження інформації, який дозволяє не лише перегляд файлів на різних пристроях, а й їх редагування. Будь-які зміни автоматично відбуваються на всій приєднаній техніці. Важливо і те, що ви в будь-яку хвилину можете повернутися до попередньої редакції файлу.

Загалом до iCloud входять: mail, контакти, календар, функція пошуку загубленого пристрою, iWork, фотографії, нотатки та нагадування. Програма для Windows дозволяє також синхронізувати закладки Firefox, Google Chrome та Internet Explorer на різних пристроях.

Обліковий запис електронної пошти iCloud можна використовувати в будь-якій програмі з підтримкою стандартного протоколу IMAP чи за допомгою веб-клієнта пошти на iCloud.com.

Якщо ви десь забули, лишили чи втратили iPhone, Mac, iPad, iPod touch, Apple Watch чи AirPods, то програма допоможе визначити їхнє розташування на карті, дозволить відтворити на пристрої гучний сигнал, видалити всі файли на відстані, щоб вони не потрапили в погані руки (після повернення пристрою можна все відновити з резервної копії), та надає інші додаткові можливості.

Під’єднавши медіатеку iCloud, користувач може бути впевнений, що кожне зображення з його галереї потрапить туди в оригінальній якості. Медіатека економить пам’ять на пристроях, адже завдяки новим технологіям стиснення iOS 11 і macOS High Sierra програма зберігає вдвічі більше фото. На хмарі зберігаються оригінальні зображення, а на пристроях – їхня зменшена копія.

Функція «Загальний доступ до фото iCloud» дає користувачам можливість обрати тих, з ким ділитися власними зображеннями. Зроблені вами фото потрапляють в медіатеку при першому ж підключенні до мережі.

Сімейний доступ дозволяє ділитися покупками з iTunes і App Store, користуватися підпискою на Apple Music і обсягом пам’яті iCloud групі максимум із 6-ти осіб. Всі члени групи отримають доступ до спільного фотоальбому, календаря, пошуку своїх пристроїв. Також кожен побачить на карті, де перебувають інші члени родини в ту чи іншу хвилину.

Одними з важливих переваг цього сховища є конфіденційність і безпека. Розробники подбали про захист всього, що зберігається в iCloud, шифруванням не тільки при передачі, але і при зберіганні на сервері. При використанні сторонніх сервісів ніколи не розкриваються ключі шифрування. Серед додаткових заходів безпеки – двофакторна аутентифікація.

Переваги iCloud

 • надійне зберігання даних та зручний обмін;
 • збереження оригінальної якості файлів;
 • всі зміни в iCloud можна скасувати та повернутися до попередніх версій файлу в будь-яку мить;
 • 5 ГБ безкоштовної пам’яті;
 • електронна пошта;
 • можливість знайти пристрій, якщо ви забули, в якому місці його залишили;
 • створення групи сімейного доступу;
 • резервне копіювання даних за умови підключення до мережі.

Недоліки iCloud

 • обсяг пам’яті, що перевищує 5 ГБ, платний;
 • програма доступна не у всіх країнах;
 • функції iCloud можуть відрізнятися в залежності від регіону;
 • доступ до деяких служб і функцій обмежено 10 пристроями для кожного облікового запису, лише 5 з яких можуть бути ПК;
 • скористатися функцією пошуку iPhone можливо лише тоді, коли пристрої ввімкнені та підключені до Wi-Fi чи мають активний тарифний план передачі даних.

Встановлення iCloud для Windows

Завдяки посиланню на нашому сайті ви можете завантажити файл для встановлення iCloud. Щоб інсталювати програму, потрібно тільки відкрити завантажений файл, дати згоду на дотримання ліцензійних умов та натиснути «Встановити». За кілька хвилин ви зможете використовувати iCloud.

Автор:
Офіційний сайт: www.icloud.com
Оновлено:
Версія Windows: 7, 8, 10
Мова інтерфейсу: English, Українська, Русский
Завантажити iCloud для Windows

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про iCloud!

Схожі програми