Warface

Warface (2024-05-20)

Warface

Warface — всесвітньо популярний багатокористувальницький військовий шутер від першої для ПК Windows. Гра відрізняється продуманим сюжетом, динамічним і захоплюючим геймплеєм та якісної графікою. Тут геймера очікують як класичні повноцінні PvP-бої, так і кооперативні місії в концепції PvE.

Сюжетна лінія гри розгортаються навколо двох ворогуючих угруповань: Blackwood і Warface. Перша організація розв'язала серію збройних конфліктів, щоб отримати контроль над ресурсами і встановити новий світовий порядок, а інша намагається їм протистояти.

У Warface геймера очікує безліч ігрових режимів: Бліц, Виживання, Домінація, Захоплення, Командний бій, М’ясорубка, Підрив, Штурм, Знищення, тому кожен знайде щось для себе. Крім цього гравець також повинен вибрати один з доступних класів: Штурмовик, Медик, Інженер, Снайпер або СЕД.

Однією з головних переваг цього шутера є хороший вибір зброї. При цьому озброєння ділиться на загальнодоступне (зброя ближнього бою і пістолети) та класове. Кожному класу доступна лише та зброя, яка підійде саме йому. Наприклад у штурмовика будуть штурмові гвинтівки і кулемети, в медика дробовик, а в інженера пістолет-кулемет.

В цілому, Warface — досить якісний шутер, який може похвалитися гарною графікою, реалістичністю того, що відбувається, комфортним керуванням та захоплюючим ігровим процесом.

Зміни в останній версії

  • Багато доповнень, змін і виправлень.
Автор:
Офіційний сайт: ru.warface.com
Оновлено:
Версія Windows: 7, 8, 10
Мова інтерфейсу: English, Русский
Завантажити Warface для Windows

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Warface!

Схожі програми