Warface (2020-10-14)

Warface

Warface — всесвітньо популярний багатокористувальницький військовий шутер від першої для ПК Windows. Гра відрізняється продуманим сюжетом, динамічним і захоплюючим геймплеєм та якісної графікою. Тут геймера очікують як класичні повноцінні PvP-бої, так і кооперативні місії в концепції PvE.

Сюжетна лінія гри розгортаються навколо двох ворогуючих угруповань: Blackwood і Warface. Перша організація розв'язала серію збройних конфліктів, щоб отримати контроль над ресурсами і встановити новий світовий порядок, а інша намагається їм протистояти.

У Warface геймера очікує безліч ігрових режимів: Бліц, Виживання, Домінація, Захоплення, Командний бій, М’ясорубка, Підрив, Штурм, Знищення, тому кожен знайде щось для себе. Крім цього гравець також повинен вибрати один з доступних класів: Штурмовик, Медик, Інженер, Снайпер або СЕД.

Однією з головних переваг цього шутера є хороший вибір зброї. При цьому озброєння ділиться на загальнодоступне (зброя ближнього бою і пістолети) та класове. Кожному класу доступна лише та зброя, яка підійде саме йому. Наприклад у штурмовика будуть штурмові гвинтівки і кулемети, в медика дробовик, а в інженера пістолет-кулемет.

В цілому, Warface — досить якісний шутер, який може похвалитися гарною графікою, реалістичністю того, що відбувається, комфортним керуванням та захоплюючим ігровим процесом.

Зміни в останній версії

  • Удосконалено методи перевірки гравців на етапі входу. Вони ускладнюють підключення до гри за допомогою сторонніх додатків, якими можуть користуватися порушники.
  • Змінилися алгоритми сватання. Тепер, завдяки безлічі потоків, система швидше реагує на нових гравців, які приєднуються до пошуку матчів. Це повинно покращити якість відбору союзників та суперників.
  • Усі класи зараз доступні, починаючи з рангу 1.
  • Внесені зміни в локалізацію ігрових об’єктів.
  • Знижено вартість обміну додаткових карток на безкоштовні картки в системі крафта (10 000 для Warface доларів, 100 для корон).
  • Виправлено деякі помилки та додано незначні вдосконалення.
Автор: Crytek
Оновлено:
Версія Windows: 7, 8, 10
Українська мова: Відсутня
Російська мова: Присутня
Завантажити
Warface

Коментарі

Коментарів ще немає. Ви можете залишити свій коментар до програми Warface. Для цього потрібно увійти. Якщо ви ще не з нами – зареєструйтесь.

Інші програми у цій категорії