Fortnite 29.20

Fortnite

Fortnite: Battle Royale — всесвітньо відома багатокористувальницька гра в жанрі королівської битви з елементами симулятора виживання для ПК Windows. У цій грі вам належить взяти участь в масовій битві на величезній карті. Можете боротися самотужки або ж групами від 2 до 4 осіб, винищуючи ворогів до тих пір, поки на карті не залишиться тільки один переможець.

За сюжетом гри ви з іншими 99 гравцями приземляєтеся на карту, маючи лише одну мету — стати останнім, хто вижив. Вам необхідно шукати зброю, патрони, медикаменти і різноманітний захист, а також ретельно планувати стратегію проходження, щоб перемогти.

Зброя і захист розподілені по всій карті гри, але в деяких зонах знаходиться більше спорядження і зброї. Ви також можете забирати зброю інших убитих гравців. Крім зброї геймеру необхідно подбати і про будівельні матеріали, які потрібні для будівництва укриття. Щоб добути будматеріали, необхідно руйнувати різні будівлі, дерева та інші предмети за допомогою своєї кирки.

Завантажуйте цю круту безкоштовну гру на свій ПК і насолодіться екшеном в чистому вигляді. Якщо ви шанувальник жанру королівської битви, то ця іграшка однозначно «зайде» вам. Безперечною перевагою гри є ще й те, що в неї можна грати навіть на не надто потужних ПК.

Автор:
Офіційний сайт: www.fortnite.com
Оновлено:
Версія Windows: 10, 11
Мова інтерфейсу: English, Русский
Завантажити Fortnite для Windows Fortnite для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Fortnite!

Схожі програми