Fortnite: Battle Royale 24.01

Fortnite: Battle Royale

Fortnite: Battle Royale — всесвітньо відома багатокористувальницька гра в жанрі королівської битви з елементами симулятора виживання для ПК Windows. У цій грі вам належить взяти участь в масовій битві на величезній карті. Можете боротися самотужки або ж групами від 2 до 4 осіб, винищуючи ворогів до тих пір, поки на карті не залишиться тільки один переможець.

За сюжетом гри ви з іншими 99 гравцями приземляєтеся на карту, маючи лише одну мету — стати останнім, хто вижив. Вам необхідно шукати зброю, патрони, медикаменти і різноманітний захист, а також ретельно планувати стратегію проходження, щоб перемогти.

Зброя і захист розподілені по всій карті гри, але в деяких зонах знаходиться більше спорядження і зброї. Ви також можете забирати зброю інших убитих гравців. Крім зброї геймеру необхідно подбати і про будівельні матеріали, які потрібні для будівництва укриття. Щоб добути будматеріали, необхідно руйнувати різні будівлі, дерева та інші предмети за допомогою своєї кирки.

Завантажуйте цю круту безкоштовну гру на свій ПК і насолодіться екшеном в чистому вигляді. Якщо ви шанувальник жанру королівської битви, то ця іграшка однозначно «зайде» вам. Безперечною перевагою гри є ще й те, що в неї можна грати навіть на не надто потужних ПК.

Зміни в останній версії

  • Оновлення Fortnite Creative v24.00 включають новий пристрій AI Navigation Modification, нові елементи з Battle Royale, оновлення інтерфейсу і пристроїв, нові префаби і галереї, а також виправлення помилок.
Автор: Epic Games
Оновлено:
Версія Windows: 7, 8, 10
Українська мова: Відсутня
Російська мова: Присутня
Завантажити Fortnite: Battle Royale для Windows

Коментарі

Коментарів ще немає. Ви можете залишити свій коментар до програми Fortnite: Battle Royale. Для цього потрібно увійти. Якщо ви ще не з нами – зареєструйтесь.

Схожі програми