Mumble 1.4.230

Mumble

Mumble — мультиплатформенний додаток з відкритим вихідним кодом для спілкування геймерів під час гри. Особливістю Mumble є те, що голоси інших гравців відтворюються, залежно від їхнього безпосереднього місця розташування в грі. Це надає грі реалістичності та значно покращує ігровий процес, саме тому Mumble набула такої популярності серед геймерів. 

Завдяки тонкому налаштуванню в Mumble, можна досягти високої якості звучання, адже видаляються шуми, покращується чистота звуку, придушуються посторонні включення та ехо. 

Аби розпочати спілкування в чаті, потрібно приєднатися до серверу або ж створити свій. Mumble гарантує максимальну безпеку та захист даних користувача, адже шифрує основний канал 256-бітовим ключем, а голосовий —128-бітовим. Саме тому ви можете не боятися за конфіденційність своїх персональних даних.

Основні можливості Mumble

  • Голосове спілкування між гравцями.
  • Позиціонування звуку. 
  • Оброблення голосу юзера, що значно покращує якість звучання.
  • Потужний захист персональних даних користувача.
  • Наявність гарячих клавіш.
     

Зміни в останній версії

  • Це перший стабільний випуск серії 1.4.
Автор: Thorvald Natvig
Оновлено:
Версія Windows: XP, Vista, 7, 8, 8.1, 10
Українська мова: Присутня
Російська мова: Присутня
Завантажити
Mumble

Коментарі

Коментарів ще немає. Ви можете залишити свій коментар до програми Mumble. Для цього потрібно увійти. Якщо ви ще не з нами – зареєструйтесь.

Інші програми у цій категорії

TelegramTelegram ZoomZoom ViberViber WhatsAppWhatsApp SkypeSkype Mail.ru АгентMail.ru Агент ZoomZoom TeamSpeakTeamSpeak SkypeSkype DiscordDiscord FREE MyChatFREE MyChat MyTeamVoiceMyTeamVoice Всі програми категорії «» → Всі програми категорії «» →