Signal 5.20.0

Signal

Signal — безкоштовний надійний месенджер для ПК Windows. Використовуючи цей месенджер для спілкування, ви можете не хвилюватися за конфіденційність своїх даних. Надсилайте текстові повідомлення, робіть аудіо та відео дзвінки, надсилайте різні файли. Ваша персональна інформація буде надійно захищена, оскільки сервіс використовує передові технології шифрування інформації.

Інтерфейс мессенджера досить зручний і не відрізняється особливо від інших подібних сервісів. Саме тому кожен користувач буде відчувати себе комфортно. На вибір є системна, світла і темна теми оформлення. Також в розпорядженні користувача є багато налаштувань, які дозволять максимально кастомізувати додаток під свої потреби.

Встановлення Signal на ПК відбувається за допомогою сканування QR-коду. Для цього вам необхідно встановити додаток на iPhone або Android, щоб мати можливість використовувати свого настільного клієнта. Це дуже зручно, оскільки додаток підтягне всі контакти з вашої телефонної книги і ви без проблем зможете спілкуватися.

Особливості Signal

  • Поширюється на безкоштовній основі.
  • Кросплатформеність.
  • Використовує передові протоколи шифрування інформації.
  • Можливість відправки «зникаючих» повідомлень.
  • Можливість включення перевірки орфографії набираються повідомлень.

Зміни в останній версії

  • Ця версія містить ряд невеликих твіків і виправлень помилок.
Автор: Open Whisper Systems
Оновлено:
Версія Windows: 7, 8, 10
Українська мова: Присутня
Російська мова: Присутня
Завантажити
Signal

Коментарі

Коментарів ще немає. Ви можете залишити свій коментар до програми Signal. Для цього потрібно увійти. Якщо ви ще не з нами – зареєструйтесь.

Інші програми у цій категорії