Signal 6.41.0

Signal

Signal — безкоштовний надійний месенджер для ПК Windows. Використовуючи цей месенджер для спілкування, ви можете не хвилюватися за конфіденційність своїх даних. Надсилайте текстові повідомлення, робіть аудіо та відео дзвінки, надсилайте різні файли. Ваша персональна інформація буде надійно захищена, оскільки сервіс використовує передові технології шифрування інформації.

Інтерфейс мессенджера досить зручний і не відрізняється особливо від інших подібних сервісів. Саме тому кожен користувач буде відчувати себе комфортно. На вибір є системна, світла і темна теми оформлення. Також в розпорядженні користувача є багато налаштувань, які дозволять максимально кастомізувати додаток під свої потреби.

Встановлення Signal на ПК відбувається за допомогою сканування QR-коду. Для цього вам необхідно встановити додаток на iPhone або Android, щоб мати можливість використовувати свого настільного клієнта. Це дуже зручно, оскільки додаток підтягне всі контакти з вашої телефонної книги і ви без проблем зможете спілкуватися.

Особливості Signal

  • Поширюється на безкоштовній основі.
  • Кросплатформеність.
  • Використовує передові протоколи шифрування інформації.
  • Можливість відправки «зникаючих» повідомлень.
  • Можливість включення перевірки орфографії набираються повідомлень.

Зміни в останній версії

  • Виправлено анімацію переходу для фрагментів відео, коли хтось приєднується до групового виклику або залишає його. Коли ви бачите особу друга, це соціальний рух.
  • Тепер ви можете натиснути на фотографію профілю або аватар групи в заголовку чату, щоб швидко отримати доступ до налаштувань чату або переглянути невидимі історії з цього чату.
Автор:
Офіційний сайт: signal.org
Оновлено:
Версія Windows: 7, 8, 10
Мова інтерфейсу: English, Українська, Русский
Завантажити Signal для Windows Signal для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Signal!

Схожі програми