Signal 7.5.1

Signal

Signal — безкоштовний надійний месенджер для ПК Windows. Використовуючи цей месенджер для спілкування, ви можете не хвилюватися за конфіденційність своїх даних. Надсилайте текстові повідомлення, робіть аудіо та відео дзвінки, надсилайте різні файли. Ваша персональна інформація буде надійно захищена, оскільки сервіс використовує передові технології шифрування інформації.

Інтерфейс мессенджера досить зручний і не відрізняється особливо від інших подібних сервісів. Саме тому кожен користувач буде відчувати себе комфортно. На вибір є системна, світла і темна теми оформлення. Також в розпорядженні користувача є багато налаштувань, які дозволять максимально кастомізувати додаток під свої потреби.

Встановлення Signal на ПК відбувається за допомогою сканування QR-коду. Для цього вам необхідно встановити додаток на iPhone або Android, щоб мати можливість використовувати свого настільного клієнта. Це дуже зручно, оскільки додаток підтягне всі контакти з вашої телефонної книги і ви без проблем зможете спілкуватися.

Особливості Signal

  • Поширюється на безкоштовній основі.
  • Кросплатформеність.
  • Використовує передові протоколи шифрування інформації.
  • Можливість відправки «зникаючих» повідомлень.
  • Можливість включення перевірки орфографії набираються повідомлень.

Зміни в останній версії

  • Ми додали підтримку псевдонімів і нотаток для всіх, з ким ви спілкуєтеся в Signal, навіть якщо їх немає у ваших системних контактах. Чи додаєте ви відсутні літери в ім'я профілю лінивого друга або нагадування про те, де ви зустрілися, нотатки та псевдоніми надають зручний та безпечний спосіб записати додаткові відомості про ваші підключення до Signal Connections – і вони є наскрізними. кінець зашифрований і захищений вашим PIN-кодом Signal, тому їх можна буде безпечно відновити, якщо ви втратите свій телефон.
  • Тепер ви можете згорнути Signal у системний трей у Linux. Якщо ваша панель завдань має правильний відтінок сірого, ваші повідомлення чекають на срібному блюді.
  • Для користувачів Windows це оновлення знову включає підтримку детального підрахунку непрочитаних повідомлень на піктограмі Signal. Попрощайтеся з 9+, тому що тепер значок переходить до 11 (або вище).
Автор:
Офіційний сайт: signal.org
Оновлено:
Версія Windows: 7, 8, 10
Мова інтерфейсу: English, Українська, Русский
Завантажити Signal для Windows Signal для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Signal!

Схожі програми