FREE MyChat 7.4

FREE MyChat

FREE MyChat — це безкоштовна версія чату та месенджера, спеціально створеного для обміну миттєвими повідомленнями і файлами в корпоративних і локальних мережах. Відмітна особливість — для його роботи не потрібен Інтернет. Програма працює повністю всередині компанії.

FREE MyChat допоможе об’єднати співробітників для спілкування та обміну документами, знизить витрати на телефонний зв’язок, а єдина деревоподібна книга контактів спростить пошук потрібних людей. Чат повністю покриває всі можливості сучасних месенджерів, а також надає багато додаткових функцій.

Основні характеристики FREE MyChat:

— Інтеграція з Active Directory;
— Передача файлів і папок необмеженого розміру.
— Відправка файлів або повідомлень можлива навіть тим людям, який немає в мережі.
— Надійне шифрування повідомлень.
— Загальна електронна дошка оголошень.
— Аватари, анімовані смайлики і різні шкурки інтерфейсу.
— Плагіни і скрипти, що розширюють можливості програми.
— Вставка зображень та форматування тексту повідомлень.
— Вбудований FTP сервер.
— Вбудований WEB сервер для віддаленого керування сервером і читання історії повідомлень.

Зміни в останній версії (історія змін)

  • Багатоадресні приватні повідомлення. Виділяєте людей в списку контактів з Ctrl або Shift, правий клік мишкою - і відправляєте звичайний приватний меседжер, відразу всім. Повідомлення потрапляють в історію. Виглядає, як оповіщення, але можна вести діалог.
  • Корисно для операторів WEB-чату на сайт, коли потрібно "перекинути" розмову на іншого співробітника, який краще розбирається в конкретному питанні.
  • Заливайте відеофайли на свій сервер, програється в браузері, як з YouTube. Не потрібно ставити ніякого додаткового софту. Можна зробити посилання на сторінку і передати клієнту.
  • Спростили зовнішній вигляд, прискорили промальовування списків контактів. Поле для введення повідомлень саме підлаштовується під текст, працює multi select користувачів в списках контактів, прибрали панель доповнень в правій частині екрана, додали "швидких" клавіш і їх налаштування. Зробили новий інструмент вставки посилань в чат.
  • HTML-код чату підтримки тепер не треба оновлювати на сайті кожен раз, коли ви міняєте настройки інструменту, все "підтягується" автоматично. Додали настройку для роботи з IFRAME і закриття діалогу по бездіяльності відвідувача.
  • Нові скріптові функції, "розумні" IP фільтри, англійська довідка, імпорт користувачів з домена, імпорт паролів і підрозділів людей з CSV файлу, термінал в адмінці для консольних команд і ще багато всякого корисного.
Автор: Network Software Solutions
Оновлено:
Версія Windows: XP, Vista, 7, 8, 10
Українська мова: Присутня
Російська мова: Присутня
Завантажити
FREE MyChat

Коментарі

Коментарів ще немає. Ви можете залишити свій коментар до програми FREE MyChat. Для цього потрібно увійти. Якщо ви ще не з нами – зареєструйтесь.

Інші програми у цій категорії

ViberViber iSendSMSiSendSMS TelegramTelegram ZoomZoom ooVooooVoo Messenger for DesktopMessenger for Desktop ZoomZoom RaidcallRaidcall SkypeSkype TeamSpeakTeamSpeak DiscordDiscord MyTeamVoiceMyTeamVoice Всі програми категорії «» → Всі програми категорії «» →