AIMP 4.70, build 2254

AIMP

AIMP — невеликий за розміром, безкоштовний аудіопрогравач оптимізований для швидкого запуску і мінімального завантаження системи. Завдяки вбудованим утилітам AIMP дозволяє перекодовувати музику з одного формату в іншій, записувати звук з мікрофону або іншого звукового пристрою, редагувати теги музичних файлів, а також виконувати пакетне їх перейменування або сортування. AIMP базується на аудіо-двигунцю BASS.

Основні характеристики AIMP:

— Підтримка великої кількості форматів музики: MP1, MP2, MP3, MPC, MP+, AAC, AC3, OGG, FLAC, APE, WavPack, Speex, WAV, CDA, WMA, S3M, XM, MOD, IT, MO3, MTM, UMX.
— Технологія відтворення принципово відрізняється від Winamp і Windows Media Player. 32-бітна обробка звуку.
— Чутливий 18-полосний еквалайзер. Вбудовані звукові ефекти: Reverb, Flanger, Chorus, Pitch, Tempo, Echo, Speed.
— Мінімальне споживання системних ресурсів.
— Вбудований аудіо конвертер дозволяє конвертувати музику самих різних форматів в популярні wma, MP3, wav, ogg.
— Можливість запису файлів з AudioCD і будь-якого іншого аудіопристрою в MP3, ogg, wav або wma за допомогою вбудованої утиліти Аудіоконвертер.
— Вбудований редактор тегів за допомогою якого можна відредагувати теги аудіофайлів, а також перейменувати файли групою, відсортувати по заданому шаблону або застосувати значення тегів до групи файлів.
— Підтримка плагінів — Input, DSP і GPP плагіни від Winamp, а також власні плагіни.
— Відтворення потокового вмісту. Потоки можуть бути записані на диск у wav або MP3.
— Повноцінна підтримка Юнікоду.
— Збереження плей-листа в трек-лист формату txt або html.
— Згортання плеєра в маленьку панельку (Tray Control) або в трей.
— Тип візуалізації в реальному часі у вигляді двох шкал, що відображають рівень гучності кожного з каналів (Analog meter).

Зміни в останній версії

  • Загальне: підтримка горизонтального скроллінга з тачпада.
  • Виправлено: загальне - Інвертований скроллінг список під час операцій drag-n-drop.
  • Виправлено: плеєр - ігноруються настройки імпорту файлів з зовнішніх додатків при киданні файлів на головне вікно.
  • Виправлено: плагіни - MyClouds - токен доступу не оновлюється автоматично при програванні довгого списку.
  • Виправлено: плагіни - SACD - не читається інформація про replay gain.
  • Виправлено: інсталятор - неможливо вибрати мережеву папку в якості цільової.
Автор: Artem Izmailov
Оновлено:
Версія Windows: XP, Vista, 7, 8, 10
Українська мова: Присутня
Російська мова: Присутня
Завантажити
AIMP

Останні коментарі читати все (10)

Ukrainian (2018-06-08 23:18:32)

УВАГА!!! Шановні співвітчизники, я згоден, що Aimp досить непоганий плеєр і за це розробникам з росії велика подяка, але… Всі ранні офіційні версії плеєру Aimp до версії v4.50.2058 включно були нормальними програмами без прихованих шкідників. Проте у версію v4.51.2077 якийсь покидьок вже нашпигував віруси! Пояснюю конкретніше! Я завантажив останню версію плеєру Aimp v4.51.2077 від 08 травня 2018 року з їхнього офіційного сайту «http://aimp.ru». Встановив цю версію на свій ПК, а коли запустив сам плеєр, то антивірус зразу виявив активацію трьох вірусів в плеєрі Aimp v4.51.2077!!! Отже серед розробників плеєру Aimp завівся якийсь придурок, котрий за раз зкомпроментував гарну програму, яку люди робили для людей безкоштовно протягом більше 10 років. Ви не зможете не помітити і пропустити цю вірусну версію плеєру Aimp, бо цей розробник встромив у встановник плеєра величезну червону радянську зірку на тлі гей-оргієвської стрічки. Ото ж у цій версії плеєру приховані віруси. Резюме: починаючи з цієї версії Aimp v4.51.2077 довіри до цієї програми (як і до інших російських) більше немає! Хто скаже, що це перебільшення,- він або лузер недолугий, або просто по життю тупенький. Народ, я не жартую і не придераюсь просто із-за того, що це російська програма. Я вже мав гіркий досвід, як після встановлення різних безкоштовних заманух, «люб’язно» розроблених на расеї, потім мій ПК починав гальмувати і вести себе не стандартно. А після кропіткого чищення системи і виявлення деяких дивних файлів, пізніше з’ясувалося, що це були віруси для майнингу кріптовалюти під назвою «Сибірський червонець» походженням з расеї. Отже будьте уважні до любого невідомого софту, а софт розроблений на расеї краще взагалі 100% не використовуйте! Цю версію Aimp v4.51.2077 категорично не використовуйте! Краще знайдіть якусь стару версію не більше ніж v4.50.2058 від 27 грудня 2017 року і буде вам щастя. Обов’язково повідомте про це своїх друзів!

SheridanUA (2015-03-26 19:56:05)

Як на мене - один з найкращих програвачів!!! забудьте про громіздкий Вінамп, з кучею реклами та кряками, все інше теж - Ось Ваш вибір!!! :)

Zemibo (2015-01-31 13:25:06)

Адмін додайте програму Spotify 0.9.15.27

YURKOG (2013-04-24 16:21:04)

Встановлюйте і слухайте музику! От тільки оновлення відключіть, бо новими підверсіями задовбує, а нового нічого майже не з’являється!

Ви можете залишити свій коментар до програми AIMP.

Інші програми у цій категорії