uTorrent

uTorrent 3.6.0 Build 46896

uTorrent

µTorrent (uTorrent, microTorrent) — потужний безкоштовний клієнт мережі BitTorrent, за допомогою якого можна завантажувати різноманітні файли. Серед головних переваг uTorrent — його швидкість, низьке навантаження на систему та простота використання. uTorrent містить усе, що має бути у сучасного торрент-завантажувача — детальну статистику, підтримку RSS-каналів, автоматичне завершення роботи, планувальник завантажень…

Інтерфейс uTorrent для Windows типовий для таких програм. Список завантажень займає центральну область вікна клієнта. Усі параметри завантаження знаходяться у спадному меню. Тут ви можете встановити пріоритет для кожного торрента, обмежити швидкість завантаження та завантаження, призупинити або відновити завантаження, відкрити папку із завантаженими файлами тощо. Клієнт може сортувати завантажений контент за датою закінчення завантаження, розміром, рейтингом інших користувачів програми та іншими параметрами.

Переваги uTorrent

  • Простий, легкий у використанні інтерфейс
  • Невеликий розмір і низьке споживання системних ресурсів
  • Налаштуйте швидкість завантаження для кожного файлу
  • Планувальник завантажень
  • Веб-інтерфейс для віддаленого доступу
  • Багато налаштувань
  • Безкоштовне використання

Недоліки

  • Немає вбудованого плеєра
  • Обмежені можливості пошуку
  • Вбудована реклама

Висновок

Якщо ви шукаєте надійний, швидкий і легкий торрент-клієнт, uTorrent — це те, що вам потрібно. Єдине, що вам може не сподобатися — це вбудована реклама і агресивне нав'язування партнерських програм.

Встановлення uTorrent

Завантажте інсталятор uTorrent для Windows і запустіть його. Відкриється вікно майстра встановлення. Уважно прочитайте зміст кожного з наступних повідомлень і натисніть кнопку «Далі». Прийміть умови ліцензійної угоди та відмовтеся від встановлення партнерського софту. Крім того, тут ви можете налаштувати деякі параметри — ознайомтеся з кожним пунктом  і вимкніть ті, які вам не потрібні. Після цього програма буде встановлена, і вам буде запропоновано її запустити.

Для встановлення мовного пакета завантажте його, розархівуйте і помістіть файл utorrent.lng в папку з програмою (як правило C:/Users/USER/AppData/Roaming/uTorrent, де USER — поточний користувач). Потім оберіть потрібну мову в налаштуваннях uTorrent і перезапустіть програму.

Детальніше про встановлення перекладу інтерфейсу можна прочитати у цій інструкції. Також ви можете ознайомитися з гайдами щодо правильного встановлення uTorrent та вимкнення реклами у її вікні.

Автор:
Офіційний сайт: www.utorrent.com
Оновлено:
Версія Windows: 7, 8, 10, 11
Мова інтерфейсу: English, Українська, Русский
Завантажити uTorrent для Windows uTorrent для macOS uTorrent для Android

Коментарі

usibat2015 usibat2015 10.11.2015 о 16:15

в qtorrent якщо дійсно рідкісна роздача практично неможливо знайти сидів ю торрент цієї проблеми немає

sh3v sh3v 17.09.2015 о 12:04

Варто додати, що замість русифікатора стала доступною українська локалізація. У вкладці Advanced зможете позбутися реклами вказавши фільтрам false-значення.

vsonko vsonko 29.06.2014 о 11:41

А що робити з українізатором, куди його кидати?

Tarik02 Tarik02 21.04.2014 о 09:28

Дякую, дуже хороша програма!!!

Переглянути всі коментарі (7) та залишити свій

Схожі програми