MediaGet 3.01.4212

MediaGet

MediaGet — багатофункціональний торрент-клієнт із вбудованою медіа-бібліотекою. Програма підтримує багато відкритих торрент-трекерів і надає доступ до закритих однорангових мереж. MediaGet дозволяє завантажувати на максимальній швидкості, шукає файли за назвою та розміром і не вимагає реєстрації.

Головне вікно програми можна перевести в режим каталогу або завантажень. У каталозі користувач може переглянути доступні фільми, серіали, мультфільми та ігри та відфільтрувати їх за різними параметрами — популярність, рік, мова, жанр тощо. На сторінці продукту, можна ознайомитися з інформацією про нього та вибрати одне із посилань. Ви можете завантажити файл, або переглянути його в режимі онлайн. Програма має потужний медіаплеєр, який також можна використовувати для відтворення локальних медіафайлів.

За допомогою гамбургер-меню можна відкрити налаштування, де доступні параметри інтеграції в систему, інтерфейсу, завантаження, підключення та проксі. 

Переваги MediaGet

  • Проста інсталяція;
  • каталог файлів по категоріях;
  • опис кожного файлу (скріншоти, інформація, актори);
  • вбудований пошук за назвою та розміром;
  • потужний вбудований медіаплеєр;
  • попередній перегляд завантажуваного файлу;
  • автоматичне блокування обміну інформацією з «антипіратськими» IP;
  • розширені налаштування для просунутих користувачів.

Недоліки

  • Деякі антивірусні програми вважають MediaGet шкідливим ПЗ.

Висновок

MediaGet —  зручна і практична програма, чудова альтернатива класичним p2p-клієнтам і мережам обміну файлами, оскільки не змушує вас вручну шукати потрібний контент на різних трекерах. Однак для швидкої роботи вам знадобиться стабільне інтернет-з'єднання і необмежений трафік.

Встановлення MediaGet для Windows

Запустіть установник. Відкрийте опції встановлення натиснувши пункт  «Налаштування» в лівому нижньому куту вікна інсталятора. Тут ви можете додати MediaGet у виключення фаєрвола Windows, зробити її програмою по замовчуванню для роботи з торентами та програвання медіафайлів, та налаштувати запуск додатка разом з системою. Натисніть на кнопку «Продовжити» та зачекайте на завантаження необхідних файлів. По закінченню завантаження запуститься встановлення, протягом якого зявиться кілька вікон з пропозицією встановлення партнерського ПЗ від якого ви можете відмовитися. Будьте уважні — кнопки відмови від встановлення цього непотрібного софту хоча і виглядають неактивними, такими не є.

Зміни в останній версії

  • Усунені деякі помилки та інші удосконалення.
Автор:
Офіційний сайт: mediaget.com
Оновлено:
Версія Windows: XP, Vista, 7, 8, 10, 11
Мова інтерфейсу: English, Українська, Русский
Завантажити MediaGet для Windows MediaGet для macOS MediaGet для Android

Коментарі

credo credo 05.12.2012 о 22:00

Гірше будьякого віруса!

yfpsr yfpsr 15.04.2012 о 16:18

 Невже так важко українізувати софтинку?

Переглянути всі коментарі та залишити свій

Схожі програми