H2testw 1.4

H2testw

H2testw – безкоштовна портативна утиліта для тестування різних USB носіїв (флешки і пристрої, що використовують флеш пам'ять; карти пам'яті SD, MicroSD, XD), а також жорстких і мережевих дисків. Дуже добре підходить для виявлення фальсифікованих і підроблених накопичувачів інформації.

У результаті роботи цього тесту користувач може визначити реальну швидкість читання і запису, а також справжній обсяг запам'ятовуючого пристрою, що перевіряється.

Інтерфейс H2testw складається з одного невеликого вікна, в якому є можливість обрати мову програми, вказати пристрій і обсяг тестованих даних на ньому. Тестування можна запустити, як лише із записом даних, так і з записом і перевіркою цього запису.

Для повного тестування запам'ятовуючого пристрою рекомендується проводити перевірку всього доступного місця. При цьому слід враховувати те, що для такої перевірки пристрій повинен бути відформатований і вся інформація на ньому буде знищена. Якщо ж проводити тест лише частини накопичувача, дані на ньому збережуться, але заповнена частина не буде протестована.

Після вибору мети тестування і режиму перевірки проводиться заповнення тестованого обсягу даними, розмір і кількість яких утиліта обирає залежно від типу носія інформації. При цьому фіксується швидкість запису. На другому етапі тестування проводиться зчитування записаної інформації, замір швидкості читання даних, а також звірка зчитаних даних з оригіналом.

Після закінчення тесту H2testw видасть результат у вигляді звіту про працездатність пам'яті, швидкість запису і читання з неї, кількість непрочитаних секторів тощо, який можна скопіювати в буфер обміну.

Переваги H2testw

  • Якісна перевірка швидкості запису і читання різноманітних накопичувачів інформації.
  • Перевірка істинного обсягу карт пам'яті, флешок, флеш-пам'яті пристроїв тощо.
  • Невеликий розмір і портативність програми.
  • Простий і зрозумілий інтерфейс.

Недоліки H2testw

  • Можливість втрати даних у разі непередбачених обставин.
  • Необхідність форматування запам'ятовуючого пристрою для його повного тестування.
  • Обмежені налаштування.

Висновок

H2testw – безумовно корисна і проста у використанні утиліта для перевірки запам'ятовуючих пристроїв практично будь-якого типу. Вона підійде усім, хто хоче протестувати карту пам'яті, флеш-пам'ять, жорсткий диск на швидкість запису і читання, биті сектора і обсяг пристрою.

Встановлення H2testw для Windows

Завантажте потрібну версію утиліти (є версія з російською мовою). Запустіть програму, оберіть мову інтерфейсу і користуйтеся. Інсталяція не потрібна – програма повністю портативна.

Увага

Розробник не гарантує збереження інформації в разі будь-якого збою програми. Перед початком роботи з H2testw рекомендується створити резервну копію даних, що зберігаються на носії.

Автор:
Оновлено:
Версія Windows: XP, Vista, 7, 8, 10
Мова інтерфейсу: English, Русский
Завантажити H2testw для Windows

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про H2testw!

Схожі програми