Core Temp 1.17.1

Core Temp

Core Temp – це системний монітор, який стежить за температурними показниками центрального процесора. Продукт поширюється безкоштовно, підтримує безліч мов інтерфейсу, включаючи українську, і взаємодіє з ЦП виробництва Intel, AMD і VIA.

Програма здатна визначати температуру як всього процесора, так і кожного окремо взятого фізичного ядра. Для цього Core Temp зчитує показання датчиків, передбачених самими вендорами, а не тих, які розташовані на материнських платах і, по суті, не є частиною ЦП. Це дозволяє спостерігати за змінами температури в режимі реального часу і своєчасно реагувати на них, наприклад, шляхом скидання або перерозподілу навантаження. З числа інших показників монітор відображає поточну частоту і завантаження процесора, його енергоспоживання, а також відсоток використання оперативної пам'яті.

До складу утиліти за замовчуванням входить механізм захисту ЦП від перегріву з можливістю ввімкнення при досягненні заданої користувачем температури. Активувати його можна в меню програми в розділі «Параметри» -> «Захист від перегріву».

Про інтерфейс Core Temp з упевненістю можна сказати те, що він компактний. У головному вікні міститься таблиця з інформацією про модель, сокети, ревізії, максимально допустиму температуру і літографію процесора. Налаштування дозволяють задавати інтервал поновлення температури, колір повідомлень, а також вибирати потрібну шкалу – за Цельсієм або за Фаренгейтом. Крім того, користувач може помістити основні показники процесора в трей, аби вони завжди були на виду.

Переваги Core Temp

  • Безкоштовне розповсюдження продукту.
  • Компактний графічний інтерфейс користувача з можливістю виведення показників процесора в трей Windows.
  • Наявність української локалізації.
  • Наявність механізму захисту ЦП від перегріву.
  • Можливість ведення вбудованого журналу.

Недоліки Core Temp

  • Відсутність портативної версії утиліти.

Висновок

Програма рекомендується системним адміністраторам і користувачам, які працюють за високопродуктивними ПК, тим більше, якщо останні служать їм не перший рік.

Увага

Щоб змінити мову інтерфейсу Core Temp, клікніть «Options» -> «Settings» в його головному меню. У вікні налаштувань перейдіть на вкладку «General», після чого виберіть потрібну мову в списку, що випадає з міткою «Language». Щоб зміни вступили в силу, закрийте вікно налаштувань, клікнувши кнопку «OK» внизу зліва.

Зміни в останній версії

  • Виправлено: збій на деяких amd Opteron / FX / APU A-A-Series (Bulldozer) CPUS
  • Виправлено: збій на старі версії Windows
Автор: Arthur Liberman
Оновлено:
Версія Windows: XP, Vista, 7, 8, 10
Українська мова: Присутня
Російська мова: Присутня
Завантажити
Core Temp

Коментарі

Коментарів ще немає. Ви можете залишити свій коментар до програми Core Temp. Для цього потрібно увійти. Якщо ви ще не з нами – зареєструйтесь.

Інші програми у цій категорії