FurMark

FurMark 1.38.1.0

FurMark

FurMark – це утиліта, призначена для тестування характеристик відеокарт. Програма поширюється в мережі безкоштовно і поставляється в комплекті з іншим корисним системним ПЗ.

Основу FurMark складають так звані стрес-тести, які дозволяють визначити можливості і потенціал графічних карт, а також їх стабільність при роботі під тривалим навантаженням. Для цього в програмі передбачений рендеринг з чотирма «рівнями складності», як то відмальовка відео в форматі HD, Full HD, QHD і 4K.

Запуск тестування може бути виконаний як у вікні, так і в повноекранному режимі із застосуванням технології множинної вибірки згладжування зі збільшенням роздільної здатності зображення аж до восьми разів (8х).

Але все ж головною особливістю утиліти є можливість опублікування результатів досліджень відеокарт в мережі Інтернет, що дозволяє користувачам порівнювати показники продуктивності різних графічних плат до їх безпосереднього придбання.

Інтерфейс FurMark складається з невеликої кількості кнопок, посилань, чекбоксів і випадаючих списків, об'єднаних в групи в залежності від функціонального призначення і поміщених в компактне головне вікно. Доступ користувача до будь-яких глобальних налаштувань програми, як такої, немає, що свідчить про вузьку спрямованості утиліти. Визначення наявності підключених відеокарт відбувається автоматично. Швидкий запуск тестів здійснюється шляхом натискання всього лише однієї кнопки з декількох доступних.

Переваги FurMark

 • Безкоштовність продукту.
 • Можливість швидкого запуску тестів без попереднього налаштування параметрів.
 • Автоматичне визначення всіх доступних відеокарт.
 • Можливість публікації результатів тестування.
 • Наявність додаткових вбудованих програмних компонентів.
 • Можливість вимірювання температури графічного процесора.
 • Можливість проведення тестів на різних рівнях складності.

Недоліки FurMark

 • Відсутність українського варіанту інтерфейсу.
 • Відсутність фірмового стилю і яскравих елементів в інтерфейсі програми.
 • Необхідність встановлення утиліти. Іншими словами відсутність портативної версії програми.

Висновок

Програма не зависає і поводиться коректно, однак користувачам варто врахувати, що підвищені навантаження на графічний процесор, в якості яких в даному випадку виступають стрес-тести FurMark, можуть привести як до збоїв окремого обладнання комп'ютера, зокрема дорогої відеокарти, так і всієї системи в цілому. Розробники ж утиліти ніякої відповідальності за дії користувача при цьому не несуть.

Встановлення FurMark

Встановлення програми виконується за допомогою стандартного інсталятора. На першому етапі прийміть умови ліцензійної угоди, позначивши пункт I Accept the agreement маркером-крапкою. Щоб перейти до наступного кроку натисніть Next. Далі змініть шлях майбутнього розташування FurMark на жорсткому диску вашого ПК. Для цього натисніть кнопку Browse. Або ж пропустіть цей пункт, клацнувши Next. На наступному етапі введіть назву каталогу в меню Пуск, в якому надалі будуть міститися компоненти програми. Клацніть Next для продовження. Щоб створити ярлик запуску утиліти на робочому столі, встановіть галочку навпроти відповідного пункту, після чого знову натисніть Next. Щоб приступити безпосередньо до встановлення FurMark, клацніть Install. Після закінчення процесу вийдіть з інсталятора, клікнувши Next і Finish

Зміни в останній версії

 • знову виправлені параметри командного рядка /max_time і /max_frames.
 • додано /gpumon_polling_interval_ms для визначення інтервалу опитування моніторингу графічного процесора в мілісекундах.
Автор:
Офіційний сайт: geeks3d.com
Оновлено:
Версія Windows: 10, 11
Мова інтерфейсу: English
Завантажити FurMark для Windows

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про FurMark!

Схожі програми